Stomatolog Ostrołęka

dr Sylwia Lewowska

IPL
Gorbatowa 7d m. 23
Ostrołęka

Pani doktor Sylwia Lewowska jest super, po prostu najlepsza. Leczymy się u Niej rodzinnie od wielu lat i zawsze, pod każdym względem jesteśmy zadowoleni. Uprzejma, delikatna, profesjonalna, uwielbiana przez dzieci. Z czystym sumieniem polecamy.

Wanda Dobrzyńska

Wodnika 11
Ostrołęka

Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do każdego pacjenta- zabawna, ciepła, delikatna i pewna swoich umiejętności. Zdecydowanie polecam- jedyny lekarz stomatolog, z którego jestem w Oce zadowolona.

lek. dent. Piotr Bar

NZOZ "Alergo-Dent" Ewa Maria Bochyńska-Bar
Gen. Antoniego Madalińskiego 27/49
07-410 Ostrołęka

I am very satisfied after the visit. Doctor Piotr is very communicative, kind, he explains the treatment in details and listens to the patient.
I am definetely coming back again. I strongly recommend his service.
Doctor extracted my wisdom tooth quickly and painlessly. He is very professional and speaks English.

Jestem usatysfakcjonowana po wizycie. Doktor Piotr jest komunikatywny, mily, wyjaśnia, jak przebiegnie zabieg i słucha pacjenta.
Opinia dodana przez: Szczery

Beata Bieńkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kościuszki 49
Ostrołęka

super dentysta dla dziecka ! Moja 5 letnia córka była tak zafascynowana opowieściami pani dr podczas borowania, ze nawet nie poczula kiedy dr zaczela leczyc zabka. Do tego wszystko wytlumaczyła w jezyku dziecka (np. teraz wygonimy robaczki i popsiukamy taka magiczna wodą) :)

lek. dent. Kinga Bednarczyk

Gabinet Stomatologiczny
ul.Rolna 29
07-410 Ostrołęka

Leczę się od 3 lat. 2 tygodnie temu zdjęłam aparat. Jestem. Zadowolona. Teraz tylko kontrole do pół roku. Mam wreszcie piękny uśmiech którego się nie wstydzę. Polecam każdemu Panią Kingę.
Opinia dodana przez: Karolina

Jadwiga Zawadzka

6 Września 1
Ostrołęka

Leczyłam trzy zęby. Wszystko jest w porządku. Doświadczenie i uprzejmość. Pomimo upływu 12 lat od leczenia pierwszego zęba u pani doktor , wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Kaśka

lek. dent. Michał Kurpiewski

Kościuszki 49
Ostrołęka

Bardzo dobry dentysta, zaoszczędził mi wizyty u ortodonty i przede wszystkim czasu, nie zapłaciłem zbyt wiele, jak na tak dobrze zrobione zęby, polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Katarzyna Budna

Prywatny Gabinet Lekarski
Prądzyńskiego 4 lok. 37
07-410 Ostrołęka

Profesjonalnie, dokładnie, delikatnie i sympatycznie. Pani doktor zawsze tłumaczy przebieg leczenia, co minimalizuje stres :) Polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

Marek Budźko

gen. Gorbatowa 20a lok. 12
07-410 Ostrołęka

Jestem bardzo zadowolona z jakosci uslugi, podejscia do pacjenta,czasu jaki P.Doktor poswiecil mi w czasie skomplikowanego leczenia zebow.Zdecydowanie TAK ! polecam wszystkim,ktorych bola zeby.

lek. dent. Aleksandra Guzy-Świrska

Prywatny Gabinet Lekarski
gen. Madalińskiego 27 lok. 49
07-410 Ostrołęka

Dobra solidna Pani stomatolog.Leczę zęby na NFZ w przychodni NZOZALERGO-DENT na Madalińskiego i jestem zadowolony z jakości wykonywanych usług stomatologicznych.
Opinia dodana przez: JERZY

Stomatolodzy w Ostrołęce