Filtruj terminy

Stomatolog, Ortodonta

ORTODONCJA
Leśna 5
63-500 Ostrzeszów

Przy dodawaniu opinii w rubryce "uprzejmość" powinna być jeszcze opcja bez gwiazdki. Tutaj idealnie by się przydała. Niestety Pani ortodonta nigdy nie była dla mnie miła podczas 3letnego leczenia NIGDY. Jedyną miłą osobą w tym gabinecie jest asystentka stomatologiczna. Przykro mi, ale przed każdą wizytą byłam maksymalnie zestresowana, nie wspomnę o wynikach leczenia, ponieważ zęby były proste przez 2 miesiące od ściągnięcia aparatu. Niestety nie mogę polecić.

Maciej Dembek

Ostrzeszów

Moja mama z bolem zeba szukala pomocy w calym Ostrzeszowie. I tylko pan Dembek jako jedyny ja przyjal. Kazdy ma gdzies ze czlowiek nie moze wytrzymac z bolu bo jedyne slowa to ze mam pelno pacjentow nie dam rady przyjac kpina co sie dzieje

Magdalena Józefiak-Świtoń

Grabowska 55
63-500 Ostrzeszów

Bardzo dobry i kompetentny stomatolog. Świetne podejście do dzieci. Cierpliwa, zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam i to bardzo.

lek. dent. Mateusz Kasprzak

ul. Zamkowa 32
63-500 Ostrzeszów

Pan doktor to wrażliwy ,kompetentny ,godny polecenia fachowiec .Bez strachu pójdę na następną wizytę,

lek. dent. Elżbieta Bielecka-Stefańska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Sportowa 2A
63-500 Ostrzeszów

Moja Pani Doktor od 25 lat, teraz Pani Doktor jest stomatologiem całej mojej rodziny (mąż i syn).I chociaż od paru lat nie mieszkamy w okolicy to z każdym bólem zęba czy z corocznym przeglądem uzębienia jedziemy 150 km. Liczy się nasze zaufanie do Pani Doktor i Jej fachowość i kompetencje.

lek. dent. Małgorzata Cieplik

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamkowa 4 m. 1
63-500 Ostrzeszów

Bardzo dobra i rzetelna pani stomatolog zarowno w temacie leczenia jak i protetyki.

lek. dent. Ewa Froń

Prywatny Gabinet Lekarski
Grunwaldzka 2 a
63-500 Ostrzeszów

Profesjonalne podejście do pacjenta, dyspozycyjnosc i dostosowanie sie do terminów wedle pacjenta, przyjazna atmosfera oraz co najwaznijesze wyleczone ząbki, z którymi wczesniej inni specjalisci nie umieli sobie poradzic, szczerze polecam

lek. dent. Aneta Lamek

Al. Wojska Polskiego 56
63-500 Ostrzeszów

Beznadziejna absolutnie nie polecam ! Byłem zresztą nie tylko ja robi źle mało estetycznie powolna i niedokładna a nie o to nam chyba chodzi jak się płaci prawda ? Nie polecam !

lek. dent. Lidia Goncerzewicz

Poradnie Specjalistyczne GONCERZEWICZ
Plac Borek 9

lek. dent. Anna Mazur - Koczorowska

NZOZ Poradnia Okulistyczna "GONCERZEWICZ"
Grzybowa 17
63-500 Ostrzeszów

Stomatolodzy w mieście Ostrzeszów