Filtruj terminy

Stomatolog Piastów

Gabinet Psychologiczny Zofia Kołtoniak
Warszawska 28/23a
05-820 Piastów

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Profesjonalna wiedza. Mile i sympatycznie. Chętnie udziela pomocy i odpowiedzi na pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotrek

P. Skargi 8
05-820 Piastów

Bardzo dokładny stomatolog , zna się na tym co robi i robi to świetnie. Super podejście do pacjenta. Wyjasnia wszystko co robi. Godny polecenia
Opinia dodana przez: Ala

Piastów

Bardzo dobrze zna się na nowoczesnych metodach medycyny estetycznej. Po zabiegach u dr. Tylicz-Lisińskiej wyglądam dużo lepiej. Zmarszczki na czole zniknęły a opadające powieki przestały być problemem. Zabieg na powiekach zajął Pani Doktor 5 minut. Od kilku lat dba o stan mojej skóry i jestem bardzo zadowolona z jej pomocy.
Opinia dodana przez: Kamila

Reja 19
05-820 Piastów

Zdecydowałam się pójść do tego lekarza z powodu bólu zęba. Ząb został zaleczony (plomba - koszt 190 zł.Dodam,że w momencie borowania dało się poczuć nieprzyjemny zapach, co zostało zignorowane przez lekarza,stwierdził, że może to jakieś resztki jedzenia. Następnego dnia ząb w dalszym ciągu bolał, więc udałam się z powrotem do lekarza. Dopiero wtedy zdecydował się wykorzystać swój sprzęt - zdjęcie rentgenem. Okazało się że ząb należy leczyć kanałowo. Kilkanaście lat ...

Prywatny Gabinet Lekarski
Dworcowa 1

Sowińskiego 19/3

Łukasińskiego 25

Łukasińskiego 25

ul. mjr. Waleriana Łukasińskiego 25
02-820 Piastów

Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna "AMODENT"
Paderewskiego 13
05-820 Piastów

Stomatolodzy w mieście Piastów