Filtruj terminy

Stomatolog Piastów

Gabinet Psychologiczny Zofia Kołtoniak
Warszawska 28/23a
05-820 Piastów

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Profesjonalna wiedza. Mile i sympatycznie. Chętnie udziela pomocy i odpowiedzi na pytania. Polecam.

Opinia dodana przez: Piotrek

P. Skargi 8
05-820 Piastów

Bardzo dokładny stomatolog , zna się na tym co robi i robi to świetnie. Super podejście do pacjenta. Wyjasnia wszystko co robi. Godny polecenia

Opinia dodana przez: Ala

Piastów

Bardzo dobrze zna się na nowoczesnych metodach medycyny estetycznej. Po zabiegach u dr. Tylicz-Lisińskiej wyglądam dużo lepiej. Zmarszczki na czole zniknęły a opadające powieki przestały być problemem. Zabieg na powiekach zajął Pani Doktor 5 minut. Od kilku lat dba o stan mojej skóry i jestem bardzo zadowolona z jej pomocy.

Opinia dodana przez: Kamila

Reja 19
05-820 Piastów

Zdecydowałam się pójść do tego lekarza z powodu bólu zęba. Ząb został zaleczony (plomba - koszt 190 zł.Dodam,że w momencie borowania dało się poczuć nieprzyjemny zapach, co zostało zignorowane przez lekarza,stwierdził, że może to jakieś resztki jedzenia. Następnego dnia ząb w dalszym ciągu bolał, więc udałam się z powrotem do lekarza. Dopiero wtedy zdecydował się wykorzystać swój sprzęt - zdjęcie rentgenem. Okazało się że ząb należy leczyć kanałowo. Kilkanaście lat temu miałam podobny problem - mój stomatolog jak tylko poczuł nieprzyjemny zapach borował, aż poznał przyczynę i był pewny, ze to nie z zęba. Duży minus dla tego lekarza,że tego nie rozpoznał/zignorował. Kosztów leczenia nie można było przewidzieć dokładnie, ale poinformowano mnie że w granicach ok. 700 zł. Za tą wizytę zapłaciłam 280 zł. Oczywiście było tłumaczenie, że podwójnie płacić nie będę - za wypełnienie zęba miało nie zostać policzone. Jednak jak przy kolejnej wizycie poprosiłam o odliczenie 190 zł wcześniej zapłaconych od rachunku to odmówiono mi. Były jeszcze dwie wizyty - odpowiednio 280 zł i 380 zł (ostatnia, gdzie niby odliczono mi wypełnienie). Dodatkowo mogę dodać, ze przy leczeniu pacjent praktycznie leży na fotelu (dla mnie nowość) oraz odniosłam wrażenie,iż bardzo mu się nie podoba, że nie chciałam znieczulenie (przy pierwszej wizycie - zwykłe borowanie).Lekarz nic nie tłumaczy, chyba że się zada pytanie. Ogólnie nie polecam. Brak prawidłowego rozpoznania. Dodatkowo bardzo drogo + brak jasnego określenia ceny usługi (jak później poczytałam trochę,zazwyczaj cena zależy od liczby kanałów).

Prywatny Gabinet Lekarski
Dworcowa 1

Łukasińskiego 25

ul. mjr. Waleriana Łukasińskiego 25
02-820 Piastów

Łukasińskiego 25

ul. mjr. Waleriana Łukasińskiego 25
02-820 Piastów

Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna "AMODENT"
Paderewskiego 13
05-820 Piastów

Stomatolodzy w mieście Piastów