Stomatolog Piotrków Trybunalski

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy w stosunku do pacjenta, kompetentny. Ważna rzecz: nie trzeba czekać długo na wizytę. Lekarz godny polecenia.

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowackiego 128 c
97-300 Piotrków Trybunalski

Naprawdę polecam tego dentystę. Lecze się u niego już prawie 15 lat, ma niesamowite podejście zarówno do młodszych pacjentów, jak i do starszych. Wyrozumiały, zwraca uwagę na reakcję pacjenta podczas wizyty, stara się uspokoić czy na chwilę przerywa, aby mieć czas na "złapanie oddechu". Co szczególnie ważne dla takich osób jak ja (bojących się dentystów)

Opinia dodana przez: Paweł

Słowackiego 67/Armii Krajowej 18
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam z pełną świadomością Panią dr Krasoń. Mieszkam w Łodzi i przez kilka lat leczylam zęby u "dobrego" stomatologa , niestety ciągle coś bylo nie tak. Trzy lata temu będąc na urlopie mialam tak silny ból zęba ze musiałam szukać pomocy w pobliżu działki i tak przez przypadek trafiłam do Pani Doktor - od tamtej pory leczę się już tylko u niej i to razem z mężem. Jest świetna i ma dobre ceny.

Opinia dodana przez: Kaja

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Kompetentna, pewna tego co robi, potrafi wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim ceny nie są jak z kosmosu.Leczę się od kilku dobrych lat i gorąco polecam !Robert

Kościelna 2a/17
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Panią Olę za podejście do małego pacjenta. Umie nawiązać świetny kontakt, przełamać lody a dodatkowo w 100% jest zaangażowana w tym co robi.

Słowackiego 103 m. 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Rzadko spotyka się takich specjalistów.Kompetentna,życzliwa, serdeczna,uśmiechnięta,kultura osobista na najwyższym poziomie i jeszcze do tego b.atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i juz nie boje sie dentysty.Polecam wizyty u Pani Doktor!

Dębowa 21
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo kompetentna, wzbudzająca zaufanie pani doktor, specjalizująca się w endodoncji.Przed rozpoczęciem leczenia informuje pacjenta o kosztach zabiegu oraz możliwych powikłaniach. W czasie wizyty informuje, jakie aktualnie wykonuje czynności. Leczenie może być długotrwałe, wizyty też nie należą do krótkich (ok. 1 - 1,5 godz.),ale profesjonalizm i miły sposób bycia dr Banaszek są w stanie to zrekompensować.

Stomatolog Piotrków Trybunalski mgr Małgorzata Samborska-Borzęcka

Przychodnia lekarska
Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła,uprzejma.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Doskonałe podejście do pacjenta.Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: Damian

Gabinet Stomatologiczny Izabela Dobkowska-Gabrylewicz
Modrzewskiego 28/30 lok. 19
Piotrków Trybunalski

Jest to pierwszy stomatolog do którego nie boję się chodzić.
Zdecydowanie polecam , miła, kompetentna,delikatna ,a poza
tym piękna kobieta.

Jest to pierwszy stomatolog do którego nie boję się chodzić.
Zdecydowanie polecam , miła, kompetentna,delikatna ,a poza
tym piękna kobieta.

Przychodnia stomatologiczna
Żwirki 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Szczerze wszystkim mogę polecić wizyty u Pani doktor. Miło, sympatycznie i bezboleśnie. Jakość wypełnienia bardzo dobra.

Opinia dodana przez: Joanna