Stomatolog Piotrków Trybunalski

Andrzej Boroń

Przychodnia Nr 1 - Filia
Słowackiego 5
97-300 Piotrków Trybunalski

Kompletnie nie zgadzam sie z ta nieprzychylna opinia o dr Boroniu. mysle , ze nie zasluguje on na to po latach pracy i sercu wlozonemu w swoj zawod. Lecze sie u pana Boronia odkad bylam dzieckiem (ponad 20 lat). Mialam okazje wyprobowac innych i dobrych i zlych dentystow ale z wielkim szacunkiem oddaje najwyzsza note panu Andrzejowi. Profesjonalny, czysty, dba o komfort pacjenta, potrafi wyjasnic rzeczowo proces i cel wykonywanych ...
Opinia dodana przez: Agata Derewenda

lek. dent. Barbara Głowacka-Sokalska

Prywatny Gabinet Lekarski
Sienkiewicza 24/26
97-300 Piotrków Trybunalski

Trafiłem do Pani doktor przypadkiem, polecam, jest bardzo delikatna, miła i konkretna. Ceny są przystępne. Gabinet bardzo ładny. Warto zapisać się i poczekań w kolejce.
Opinia dodana przez: Marian

Grzegorz Paradowski

Stomatolog, Protetyk

darmed
Słowackiego 144 lok. 49
97-300 Piotrków Trybunalski

Trafiłam do pana doktora z polecenia i jak sie okazało była to świetna decyzja. Idąc na wizytę bałam się ,ale już po paru minutach poczułam sie dobrze, pan dr. Paradowski oprócz tego że jest świetnym dentysta i ceni sobie precyzje ,jest przemiłym człowiekiem ,na co bardzo zwracam uwage idac do gabinetu. Udziela odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy i doradza. Śmiało moge stwierdzic ze to dentysta z powołania, zdecydowanie polecam .

lekarz Rafał Balicki

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowackiego 128 c
97-300 Piotrków Trybunalski

Dokładnie tłumaczy co będzie robił ,dba o komfort pacjenta ,bardzo delikatny ,kompetentny . Miałam bardzo mało czasu a sporo do zrobienia doktor wszystkie wizyty dostosował do moich terminów i mimo bardzo napiętego kalendarza .
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Zdzisława Sakowska-Wójcik

Chirurg stomatolog

Słowackiego 98 (Medyk)
97-300 Piotrków Trybunalski

Dzięki Pani Doktor Sakowskiej pozbyłam się bolącej od roku ósemki. Z bólem Pani dr przyjęła mnie jeszcze w tym samym dniu i usunęła ząbka chirurgicznie. Muszę przyznać, że nie odczuwałam bólu podczas zabiegu, a to ogromny komfort dla pacjenta. Cena za usunięcie ósemki chirurgicznie wraz z założeniem szwów również nie jest wygórowana. Żadnych powikłań po zabiegu. Polecam :)
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Maria Krasoń

Słowackiego 67/Armii Krajowej 18
97-300 Piotrków Trybunalski

Leczę zęby u Pani Marii od kilkunastu lat i żadnych problemów. Nigdy żadna plomba mi nie wypadła i stąd pewność, że używa dobrych produktów do uzupełnień. Szczerze polecam :D jedyny minus to odlegle terminy wizyt, ale z drugiej strony to właśnie świadczy o kompetencji i dobrze wykonywanej pracy.
Opinia dodana przez: Damian

Jolanta Strzelecka

Gabinet stomatologiczny

Hej !
Pełen profesjonalizm , gabinet czysty , komfortowy , w pełni wyposażony w cala niezbędna aparaturę . Pani doktor wkłada w pracę całe serce i mówi o swoim zawodzie z pasją . Leczę się u niej od dziecka i po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona . Nie zamienilabym lekarza na zadnego innego . Profesjonalne podejście ! Nigdy nie stresuje się na fotelu. Polecam :)
Pozdrawiam Klaudia
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Łukasz Bus

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy w stosunku do pacjenta, kompetentny. Ważna rzecz: nie trzeba czekać długo na wizytę. Lekarz godny polecenia.

lek. dent. Jolanta Nytko

N.Z.O.Z. J.N.Dent
Gałczyńskiego 3 lok. 7
97-300 Piotrków Trybunalski

Po wielu stomatologach w moim życiu trafiłem przed laty do p. Dr. Nytko. Jeszcze nigdy nie byłem jakakolwiek wizytą rozczarowany, wręcz przeciwnie. Oprócz wysokiej klasy fachowości liczy się uprzejmość, miła atmosfera

lek. dent. Igor Łobodziński

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Doktor bardzo miły i uprzejmy, przyjął mnie po godzinach, natomiast tak się spieszył do domu, ze nie usunął zęba w całości, niestety korzeń pozostał.
Opinia dodana przez: Aneta

Stomatolodzy w Piotrkowie Trybunalskim