Stomatolog Polanka

Exclusive Dental Studio
ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Panią Agnieszkę można polecić osobą które boją się wizyty u dentysty jakiegoś powodu, sam jestem takim przykładem osoby która wcześniej bała się wizyty u dentysty ale dzięki nastawieniu Pani Agnieszki i Pani Pauliny się nie bałem (za co bardzo dziękuje :)) A co do całej reszty to można powiedzieć że to czysta profeska jest gabinet na miarę 21 wieku, gabinet czyściutki na błysk że mucha nie siada, poczekalnia tez bardzo przyjemna i przyjazna wogule nie czuć tego ze jest się w poczekalni do gabinetu Pani Stomatolog. Gorąco polecam ten gabinet !

Opinia dodana przez: Pointer pointer.damian323

vital-dent
ul.polanka
Poznań

Bardzo uprzejmy, kompetentny stomatolog. Dzieki Pani doktor pokochalam chodzenie do dentysty.Polecam serdecznie

Gabinet Polanka
Katowicka 11b 9/10