Stomatolog Puławy

lek. dent. Justyna Więckowska

Przychodnia Specjalistyczna
Partyzantów 43
24-100 Puławy

Koleżanka poleciła mi Panią Justynę. Bardzo delikatnie zajęła sie moimi zębami i powoli wytłumaczyła mi,jakie mam problemy. Polecam każdemu kto boi się zaufać dentyście. Ma podejście i potrafi

dr Ewa Ścibior

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Centrum Stomatologii Estetycznej ORTO-PLUS s.c. Edyta Tokarska, Janusz Gąsiorowski
Partyzantów 40/6
24-100 Puławy

Tragedia, zdzieranie pieniedzy, czekanie w kolejce mimo umówionej godziny, kilka pacjentów na jedną godzinę, zero przeprosin mimo czekania 45 minut. Za dużo gadania i mydlenia oczu. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Katarzyna Sobieszek

"PRIMA-MED" Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jolanta Czerkies
ulica Lubelska 25
24-100 Puławy

Jak najbardziej Pani doktor zasługuje na opinie BARDZO DOBRA ☺JEST OSOBA niezwykle kompetentną , miła , uprzejma i otwartą w stosunku do pacjentów . Wg mnie jest jednym z najlepszych stomatologow w Puławach !
Opinia dodana przez: Angelika

lek. stom. Artur Bubeła

Stomatolog, Implantolog

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję

lek. dent. Piotr Jasiński

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 1
aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Szczegółowo omawia i tłumaczy przyczyny choroby i indywidualne ustawia schemat postępowania. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Izabella Celarska

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej Nr 1
al. Partyzantów 17
24-100 Puławy

Odradzam! Szybko i nieprofesjonalnie przeprowadzona wizyta. Na dodatek ząb zaczął boleć po lakowaniu już na drugi dzień, do tego stopnia, że nie dało się jeść tą stroną (co w profesjonalnym gabinecie NIGDY nie powinno się zdarzyć). Nie polecam stanowczo!!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Alicja Kotlińska

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologiczne"
Olszewskiego 10
24-100 Puławy

Nie mila, nie godna polecenia, strata czasu aby tam się zapisać, chodzi tylko o pieniądze nie o pacjenta

lek. dent. Małgorzata Jakubowska

All Med Centrum Medyczne
ulica Zielona 10 A
24-100 Puławy

Super doktorka ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuper

lek. dent. Hanna Roszak

ulica Lubelska 25
24-100 Puławy

...............................................................................................................................................................................................................................................

lek. dent. Aneta Karaś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowy ząbek"
ulica Polna 27/102
24-100 Puławy

Super Pani doktor pełna spokoju miła i uprzejma. Bardzo starannie i dokładnie przykłada sie do problemu bardzo polecam już do nikogo innego nie pójdę; -)

Stomatolodzy w Puławach