Stomatolog Rabka-Zdrój

Gminne Przedszkole
33-385 Berest

Świetny stomatolog. Bardzo miła i konkretna. Wizyte można wyznaczyć szybko co też jest plusem. Interesuje się pacjentem, nie wierci na siłę jak boli, potrafi dać chwilę odpoczynku. Polecam

Opinia dodana przez: Franek

Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda
Marszałka Józefa Piłsudskiego 42
33-380 Krynica-Zdrój

Lekarz, który leczy nie tylko zęby, ale też lęk przed wizytą u dentysty. Ma świetne podejście do pacjenta, jest dokładny, stara się maksymalnie o komfort podczas leczenia i do tego fantastyczne poczucie humoru. Potrafi wyleczyć i zrelaksować. Długo szukałam takiego stomatologa, ale się udało.

Opinia dodana przez: Monika
Stomatolog Rabka-Zdrój lek. stom. Wanda Szurmiak

lek. stom. Wanda Szurmiak

Ortodonta, Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna "V-AN-DENT"
Orkana 18E/26
34-700 Rabka-Zdrój

Lecze sie od lat jak i cala moja rodzina w gabinecie stomatologicznym Pani Doktor Wandy Szurmiak i nigdy nie spotkalam sie z niemilym i nieprofesjonalnym podejsciem do pacjenta.Zawsze przemila,usmiechnieta tryskajaca humorem co jest bardzo wazne zwlaszcza u"dentysty".W tym wlasnie gabinecie poznalam ze wizyta i kontakt z Pania Doktor to uczta duchowa i wszystkich niezdecydowanych zachecam do odwiedzenia tego gabinetu. Zycze Pani wszystkiego najlepszego w zyciu zawodowym i osobistym i samych tak zadowolonych i szczesliwych pacjentow jak Ja!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul.Orkana 19 B
Rabka-Zdrój

wspaniała ,fachowa,ciepła Pani Doktor wizyta i borowanie to pzyjemność ..Polecam !!!!!!!

specjalistyczny gabinet stomatologiczny
ludwika rzeszutka 6
33-350 Piwniczna-Zdrój

Polecam tę Panią stomatolog! Leczenie zęba czy też chirurgiczne usuwanie (z zakładaniem szwów) nie boli :) Jest świetna w swoim fachu a w dodatku bardzo sympatyczna i przyjazna pacjentom.

Wanda Szurniak

Ortodonta, Stomatolog

Orkana 18a lok. 26
34-700 Rabka-Zdrój

SZOK, nie spodziewałam się tego idąc z dzieckiem na pierwszą wizytę! Lekarka okropnie arogancka, nie ma zupełnie podejścia do dzieci, obraża rodziców, traktuje ich jak idiotów, niczego nie wyjaśnia, nie dopuszcza ich do słowa, jest bardzo złośliwa, nie chce odpowiedzieć na konkretne pytania związane ze zdrowiem dziecka. Wizyta zakończyła się fiaskiem i zmarnowaniem czasu, lekarka w niczym nie pomogła i nawet nie podjęła próby leczenia. Wszystkim odradzam, nie dajcie się skusić wolnymi terminami w Rabce bo lepiej poczekać dłużej i wybrać się do kogoś, kto pomoże i nie będzie robił łaski, że wpuścił do gabinetu.

Opinia dodana przez: Anna

ul. Słoneczna 15a