Stomatolog Radlin

Korfantego 32 C
44-310 Radlin

Od kilku lat regularnie chodzę do Pana Twardzika i nigdy nie miałem żadnych problemów. Usługę wykonuje rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Michał

Korfantego 99
Radlin

Wyleczyłem u Pana Doktora wszystkie ubytki 2 lata temu, żadnych problemów, niedawno wróciłem na kontrolę i wrócę jeszcze na pewno. Kilku znajomych leczących się u tego Doktora również zadowolonych. Godny zaufania i polecenia.

Radlin

Jestem w pełni zadowolona!
Nie rozumiem krytyki przedmówcy. Nastomiast zgadzam się, że jest to lekarz z powołaniem. Polecam!!

Jestem w pełni zadowolona!

ulica Rogozina 69
44-310 Radlin

Bardzo serdecznie polecam panią doktor, wyleczyła mnie z łuszczycy z która walczyłam przez 8 lat, żaden inny lekarz nie był w stanie mi pomóc ani trochę. Sympatyczna osoba bardzo milo się rozmawia :)

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "SANUS"
Władysława Orkana 8