Stomatolog Sandomierz

rzeczowa cierpliwa z duzym poczuciem humoru kompetentna tak trzymac Pani Doktor

rzeczowa cierpliwa z duzym poczuciem humoru kompetentna tak trzymac Pani Doktor

ulica Portowa 9
27-600 Sandomierz

Pełny profesjonalizm, bardzo miła Pani Doktor, poświęca pacjentowi dużo czasu, jest bardzo dokładna. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Artur

Żeromskiego 5
27-600 Sandomierz

Pani stomatolog miła i przyjazna zakłada tylko białe plomby za które nie trzeba płacić. Nie długi czas oczekiwania na wizyte w poradni która mieści się w szpitalu

Opinia dodana przez: Ewelina

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 43/06
27-600 Sandomierz

Pan Doktor to dobry specjalista . Groziło mi wyrwanie 12 zębów uratował wszystkie . Polecam z czystym sumieniem . Stomatolog godny zaufania zwłaszcza że z zębów juz prawie nic nie było !

Sandomierz

Zatrycie zęba/kanalu.

Witam,
mam do Pani doktor kilka zastrzeżeń:

1. Mojej żonie w ciąży podala znieczulenie (inny stomatolog nie zgodzil sie na to).
2. Opatrunek po zatruciu zęba byl zrobiony niedbale, trucizna zniszczyla żonie dziąslo. Po kilku godzinach wyladowalismy na pogotowiu stomatologicznym.

Pozdrawiam
Daniel

Zatrycie zęba/kanalu.

Witam,
mam do Pani doktor kilka zastrzeżeń:

Pozdrawiam
Daniel

Centrum Pielęgniarstwa Środowiskowo-Rodzinnego i Rehabilitacji przy Stacji Opieki Caritas w Sandomierzu
Opatowska 10
27-600 Sandomierz

Kilka lat temu a dokładnie 3 Pani zrobiła mi jedną plombę na dwóch zębach.Plomba po 2 tygodniach odpadła i niestety konieczne było skorzystanie z innego stomatologa.Szczerze nie polecam.Obsługa na poziomie komuny lat 60-tych.

Polskiej Organizacji Wojskowej 22

Rokitek 15