Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Stomatolog Sierakowice

lek. dent. Iwona Komasińska

83-340 Sierakowice

Bardzo dobry dentysta, doświadczony, uprzejmy, proponujący dobry plan leczenia. Od lat mam zaufanie do pani doktor, leczymy się całą rorziną!
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jolanta Szutenberg

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KASZUBSKIE CENTRUM MEDYCZNE w Sierakowicach
83-340 Sierakowice

Polecam ze szczerego serca Panią stomatolog Jolantę Szutenberg, która stwarza bardzo miłą i spokojną atmosferę podczas przebiegu wizyty, sprawiając, iż pacjent czuje się bezpiecznie oraz komfortowo. Pani doktor szczegółowo tłumaczy cały przebieg i tok leczenia. Ponadto jest przemiłą, bardzo delikatną i troskliwą osobą. Zarówno ja, jak i moi najbliżsi jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego leczenia oraz opieki Pani doktor Jolanty Szutenberg. Do takiego stomatologa chodzi się z przyjemnością oraz z ...
Opinia dodana przez: Tadeusz i Joanna Zalewscy

lek. dent. Adriana Rydzińska

83-340 Sierakowice

Wspaniała Stomatolog, bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy, Lekarz z ogromną wiedzą i uwagą na drugiego człowieka, podejście do pacjenta godne naśladowania.Gorąco polecam!

Konrad Dobrzyński

Centrum Stomatoogiczne
SIERAKOWICE
83-340 Sierakowice

solidny,mily fachowiec ,próbuje ratować każdy ząb.W życiu nie zmienię mojego dentysty

lek. dent. Wojciech Grzybowski

83-340 Sierakowice

Ja mam odmienne odczucia niż poprzedniczka. Dr Grzybowski z dużym pietyzmem zajął się moim zębem, poprzedzając leczenie rzeczową rozmową dotyczącą informacji związanych z leczeniem i problemu "zębowego", z którym przyszłam. I to wszystko w ramach leczenia na NFZ. Polecam.
Opinia dodana przez: Też pacjentka

lek. dent. Jolanta Szatkowska- Elwirska