Stomatolog Sokołów Podlaski

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

lek. dent. Izabela Milik

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Wyspiańskiego 3/16
08-300 Sokołów Podlaski

Pani doktor to bardzo miła, kontaktowa osoba. Miała bardzo nowocześnie wyposażony gabinet, nowy sprzęt, ba nawet filmy puszczała podczas wizyty. Super!!! Ale na tym w zasadzie moja dobra opinia się kończy. Cennik pani doktor jest bardzo wygórowany wprost nie proporcjonalnie do jej umiejętności. Otóż poza kilkoma plombami i mniejszymi zabiegami, wykonała dwie ekstrakcje. Jedna trwała kilka godzin, cięcie dziąsła, wyciąganie zęba po kawałku. Koszt tej masakry, którą dane mi było ...

lek. dent. Świętosław Dąbrowski

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Wolności 9
08-300 Sokołów Podlaski

Miesiąc temu po raz pierwszy poszłam do doktora, konkretnie wszystko wytłumaczył, pokazał, a nawet narysował, abym mogła wszystko zrozumieć. Pierwszy raz w życiu dentysta poświęcił mi tyle czasu. Z przyjemnością tam chodzę i leczę zęby. Polecam !!! i ceny też nie są takie straszne.
Opinia dodana przez: Zofia

dr Jadwiga Czuba

Sokołów Podlaski

Pełny profesjonalizm!
Miła, uprzejma, ze względu na dużą liczbę pacjentów trzeba trochę poczekać (oczywiście z zapisaniem na wizytę), natomiast przyjmowanie pacjentów jest na godziny - nic się nie czeka. Jedyny lekarz, któremu ufam!

lek. dent. Agnieszka Kubalska

Bartoszowa 18
08-300 Sokołów Podlaski

Pełen profesjonalizm i realna troska o pacjenta i jego problemy. Doskonały stomatolog a przy tym złoty człowiek, jeżeli chodzi o charakter. Bardzo uprzejma i kompetentna osoba.
Byłem u wielu stomatologów w swoim życiu, ale Pani Agnieszka jest absolutnym nr 1.
Polecam w 100%!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Dorota Bolesta

Prywatny Gabinet Lekarski
Wokulskiego 3 lok. 18b
08-300 Sokołów Podlaski

moja Pani dentystka,nie szukam innego gabinetu

lek. dent. Adam Orzeł

Kolejowa 28
08-300 Sokołów Podlaski

Świetny lekarz, super specjalista ( do tego wszystkiego przystojny) bardzo dobrze tłumaczy co dolega pacjentowi jak również co robi w danym momencie. Jako lekarz bardzo komunikatywny, delikatny - jednym słowem gorąco POLECAM!!!

lek. dent. Magdalena Dmowska-Iwańska

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5

lek. dent. Katarzyna Paderewska