Stomatolog Starachowice

Vivamed

27-200 Starachowice

Rewelacyjny lekarz! Nie zawyza cen! Pelna kultura, bardzo mily i przyjazny dentysta!! Polecam każdemu.

lek. dent. Wanda Sikorska

Ortodonta, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia
Jana Pawła II 1
27-200 Starachowice

To był niesamowity czas,to był niesamowity czas, to była niesamowita pora roku, gwiazdy mówiły mi prawdę. Kochałem Cię a Ty mnie.

Opinia dodana przez: imię

Przychodnia Nr 1
Jana Kilińskiego 24
27-200 Starachowice

dobry lekarz który naprawdę potrafi leczyć i zna się na tym co robi, a nie partaczy swojej pracy,miły i starający się dbać o pacjętów

Opinia dodana przez: sylwia

Borkowskiego 5/9
27-200 Starachowice

W pełni polecam Panią doktor Saramak. Znalazłam nowo otwarty gabinet w Centrum Zdrowia Vita w Starachowicach gdzie Pani doktor przyjmuje. Świetny fachowiec wszystko wyjaśni dokładnie zajmuje się każdym przypadkiem. Bezboleśnie w miłej atmosferze. Polecam!

Opinia dodana przez: katarzyna 77 katarzynaborowiec

Miodowa 10
27-200 Starachowice

Zawodowiec tylko on podejmuje sie prawdziwego wyzwania zębom.Bardzo szybko zapomniesz o bólu.Najlepszy w Starachowicach.Polecam

Niska 5b
27-200 Starachowice

Gawlikowa jest spoko. Ma baba pojęcie o tym co robi. Max. Higieny, to na plus.

Gawlikowa jest spoko. Ma baba pojęcie o tym co robi. Max. Higieny, to na plus.

VITA Centrum Zdrowia

27-200 Starachowice

Pani doktor leczyła mi kilka zębów, jestem zadowolona z efektów, jak i przebiegu wizyt :)

Ostrowiecka 149

Idealny stomatolog dla dzieci, wyrozumiałość i cierpliowść

Idealny stomatolog dla dzieci, wyrozumiałość i cierpliowść

Niska 5b
27-200 Starachowice

Wspaniala pani doktor, uratowala moje zeby po innej, beznadziejnej babie ktora doprowadzila do tego ze skonczyloby sie wyrwaniem gdyby nie dr Sławińska. Polecam!

Zakład Stomatologiczny
Staszica 17