Filtruj terminy

Stomatolog Stargard Szczeciński

dr n. med. Piotr Szumin

Unidental

Stargard Szczeciński

Polecam dr Szumina, mam 22 lata i w wyniku wypadku wybiłam sobie zęba a drugiego ukruszyłam, byłam u kilku stomatologów (również w Szczecinie) i dopiero dr Szumin objął mnie fachową opieką. Przede wszystkim dopiero on zauważył że trzeba zabezpieczyć ukruszonego zęba, z którym ciężko było funkcjonować ze względu na ból a potem doradził mi tańszą metodę uzupełnienia wybitego ząbka i w ten oto sposób zrobił mi mostek na dwóch uszkodzonych ...

lek. dent. Wojciech Rawicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dworcowa 9
73-110 Stargard Szczeciński

To nie dentysta... To Czarodziej! <3 Właśnie wyrwał mi kolejną 8kę :) Bezboleśnie i bez żadnych problemów mimo mojej bardzo, bardzo małej buźki :) Polecam w 100% ! :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Magdalena Wasilewska

przychodnia luxpol

Stargard Szczeciński

super pani doktor, miła,sympatyczna,idealna,przestałam bać się wizyt w gabinecie, teraz to czysta przyjemność

Małgorzata Lenkajtis-Walczowska

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam, jestem bardzo zadowolona z leczenia.
Bezboleśnie, fachowo. P. doktor wnikliwie oceniła stan moich zębów i zgryzu.
Opinia dodana przez: Estera

Alicja Wasilewska

NZOZ Anna Południewska - Senczyszyn
Szczecińska 26 lok. 2
73-110 Stargard Szczeciński

Świetnie przygotowany lekarz, wizyta warta tych pieniędzy. Wreszcie po wielu nieudanych próbach znalazłam stomatologa, który rozwiązał mój problem. dziękuję i pozdrawiam!

Danuta Kozaczyńska

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

gorąco polecam panią doktor chociaż nie robi miłego wrażenia jest świetna byłam u niej z córeczką była zachwycona i napewno tam wróce wszystkim będe panią doktor polecać oby więcej takich lekarzy

lek. dent. Kamila Iwanowska

Prywatna Przychodnia Dentystyczna "DUODENT II"
ulica Reja 7a/1
73-110 Stargard Szczeciński

Fachowe podejście duża wiedza bez naciągania na niepotrzebne zabiegi , wysoka kultura osobista ,korzystam od lat ja i mój synek
Opinia dodana przez: L.H

lek. dent. Patrycja Sobczyńska-Jakubowska

NZOZ "PARKOWA" Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne Patrycja Sobczyńska - Jakubowska
Okrzei 2A
73-110 Stargard Szczeciński

Jako stały pacjent jestem bardzo zadowolony z usług tego gabinetu stomatologicznego i nie ukrywam swojego zadowolenia. Bardziej odwiedzam Pana stomatologa profilaktycznie i muszę powiedzieć, że uzębienie mam zdrowe i silne pomimo swojego dużego wieku a mam już ponad 50 lat. Polecam innym

Karol Wasilewski

ulica Słowackiego 8 i/1
73-110 Stargard Szczeciński

Mogę tylko dodać do tych pozytywnych opiń iż jest naturalny plus jako uboższy pacjent, z zaniedbanymi zębami byłem traktowany (w odróżnieniu od innych stomatologów z którymi się zetknąłem )z pełnym szacunkiem i taką samą uprzejmością itd...
Opinia dodana przez: czes1965

dr Ewa Mazur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ewa i Waldemar Mazur
Słoneczna 16
73-110 Stargard Szczeciński

Serdecznie polecam gabinet Pani Ewy Mazur. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Miła i serdeczna atmosfera aż chce się leczyć zęby :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Stomatolodzy w Stargardzie Szczecińskim