Filtruj terminy

Stomatolog Sulejówek

Przychodnia Miejska nr 1
Idzikowskiego 7b
05-070 Sulejówek

Konretny i rzeczowy. Z poczuciem humoru. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego chirurga szczękowego do usununięcia ósemek

Iwaszkiewicza 8
05-070 Sulejówek

Pani doktor z super podejściem do pacjenta, bardzo sympatyczna otwarta. Miałem wykonane czyszczenie zębów i usunięcie kamienia, w tak przyjemnej atmosferze czas mijał bardzo szybko. Wyposażenie gabinetu super.

Opinia dodana przez: ARKADIUSZ

05-070 Sulejówek

Pani Doktor założyła plombę na zęba nadającego sie do leczenia kanałowego ani słowa o leczeniu kanałowym nie wspominając. Kilka miesięcy później ząb zaczął bardzo boleć. Główny problem polegał na tym, że stało to się w trakcie dłuższego pobytu za granicą (kraj trzeciego świata), więc zostałem bez pomocy.

Przychodnia Miejska nr 1
Idzikowskiego 7b