Filtruj terminy

Irena Murakowska-Brzezicka

Stomatolog, Ortodonta

Ułańska 6
58-100 Świdnica

Bylem, widzialem, skorzystalem i uwarzam, ze to najlepszy ortodonta w wojewodztwie.

lek. dent. Mirosława Chodorowska

Gabinet Stomatologiczny
Żwirki i Wigury 14
58-100 Świdnica

Bardzo profesjonalny lekarz, przede wszystkim miły i sympatyczny. Szkoda, że juz nie ma podpisanej umowy z NFZ

lek. dent. Paweł Hazner

ul. Komunardów 4/1a
58-100 Świdnica

Jest to jedyny lekarz w moim życiu, który tłumaczył mi co robi, po co, dlaczego, z czego to wynika i jak się zachowywać z danym problemem, a także czego oczekiwać.
Od kiedy mnie leczy wizyta u stomatologa nie kojarzy mi się z bólem i strachem! Polecam wszystkim znajomym

Przemysław Karaszewski

Stomatolog, Ortodonta

Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji i Implantologii PROXIMA Spólka Partnerska Lekarze Dentyści Oleksy i Karaszewski
Jarzębinowa 24C
58-100 Świdnica

Córka już kończy leczenie...nareszcie. Każda wizyta 150 zł, tylko za zmianę gumek na aparacie stałym !!!! Koszmar, ale to nie wszystko. Po zakończeniu leczenia, należy zakupić aparat korygujacy za jedyne 600 zł. Tutaj tylko ceny są europejskie, pacjent jest traktowany jak w państwowej służbie zdrowia. Za każdym razem 15-20 minut w kolejce. W czasie leczenia zdarzyły się trzy wizyty, na które, zostaliśmy zaproszeni na wcześniejszą godzinę i w tym przypadku ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Jan Bernacki

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Pionierów 18 lok. 5
58-100 Świdnica

Od dwóch miesięcy cierpiałam na potworny ból szczęki, moja poprzednia dentystka nie potrafiła znaleźć przyczyny mojego bólu, a Doktor od razu znalazł przyczyne - kompletnie zepsuta 7, którą Doktor Bernacki usunął bez żadnego bólu, a podkreślam, że jestem potwornym tchórzem i panikarą, a pomimo tego nie stracił do mnie cierpliwości i przez cały czas był bardzo miły, uprzejmy, tłumaczył mi dokładnie krok po kroku co teraz będzie robił i wogóle ...

lek. dent. Zbigniew Dudek

Wyszyńskiego 7/21
58-105 Świdnica

Miły, wydaje się, że zna się na swoim fachu, gadatliwie uprzejmy, drogi.

lek. dent. Grzegorz Badora

Plater 11 Stomatologia
Emilii Plater 11
58-105 Świdnica

Lekarz z powołania fantastyczny kontakt i rewelacyjne podejście do dzieci ,wizyta w gabinecie to czysta przyjemność gorąco polecam ,stała wierna pacjentka
Opinia dodana przez: Natalia

dr Anna Lula

NZOZ "KOLMED" s.c.
ulica Kolejowa 8
58-100 Świdnica

Nieprofesjonalna, spieszy sie, byleby upchac wiecej pacjentow, stary pozolkly sprzet w "gabinecie" z lat komunizmu, a przy tym droga.
Opinia dodana przez: kami

lek. dent. Katarzyna Wąsowska

I.P.L. Lek. Stom. Katarzyna Wąsowska
Sikorskiego 31
58-100 Świdnica

Witam, byłem kilka razy miła atmosfera i super podejście Pani Katarzyny. Niestety po kilku wizytach, niestety zmiana na Pana Wojciecha Wąsowskiego poskutkowała kiepskim podejściem, umówiona wizyta dużo wcześniej na 2 godziny, okazała się wizytą godzinną, jak stwierdził na miejscu stomatolog nic mu o tym nie wiadomo. Kolejną wizytę mimo że uzgadnialiśmy wspólnie nie zanotował, co poskutkowało brakiem miejsca w podanym wcześniej dniu, kolejny termin za ponad miesiąc. Nie polecam, chyba ...

lek. dent. Małgorzata Boguszewska

Waryńskiego 41
58-105 Świdnica

Wspaniały stomatolog, polecam wszystkim!!!!

Stomatolodzy w Świdnicy