Filtruj terminy

lek. dent. Mirosława Chodorowska

Gabinet Stomatologiczny
Żwirki i Wigury 14
58-100 Świdnica

Bardzo profesjonalny lekarz, przede wszystkim miły i sympatyczny. Szkoda, że juz nie ma podpisanej umowy z NFZ

lek. dent. Paweł Hazner

ul. Komunardów 4/1a
58-100 Świdnica

Jest to jedyny lekarz w moim życiu, który tłumaczył mi co robi, po co, dlaczego, z czego to wynika i jak się zachowywać z danym problemem, a także czego oczekiwać. Od kiedy mnie leczy wizyta u stomatologa nie kojarzy mi się z bólem i strachem! Polecam wszystkim znajomym

lek. dent. Jan Bernacki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Pionierów 18 lok. 5
58-100 Świdnica

Od dwóch miesięcy cierpiałam na potworny ból szczęki, moja poprzednia dentystka nie potrafiła znaleźć przyczyny mojego bólu, a Doktor od razu znalazł przyczyne - kompletnie zepsuta 7, którą Doktor Bernacki usunął bez żadnego bólu, a podkreślam, że jestem potwornym tchórzem i panikarą, a pomimo tego nie stracił do mnie cierpliwości i przez cały czas był bardzo miły, uprzejmy, tłumaczył mi dokładnie krok po kroku co teraz będzie robił i wogóle ...

lek. dent. Zygmunt Chojnacki

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica

Wyposażenie gabinetu nie wzbudza zaufania,ale nie mam wątpliwości co do profesjonalizmu pana doktora.Wbrew pozorom pan doktor stosuje najnowsze metody leczenia.Nie bierze za dużo za wizytę.

lekarz Daniel Berkowicz

Równa 16
58-100 Świdnica

profesjonalista , przystępne ceny usług, szybko sprawnie i bezboleśnie.Zrobiłam bardzo dużo zębów i oceniam jakoś ich wykonania na bardzo dobry. przez 5 lat chodzę teraz tylko na kontrole.Plomby trzymają się bez zarzutu !!Jeśli szukasz dobrego dentysty to szczerze polecam!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Halina Iskra-Kozowska

Piotra Skargi 34/6
58-100 Świdnica

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor.Fachowe i konkretne podejście do pacjenta,wszystko wytłumaczy ,naprawdę super doktor.Śmiało mogę polecič.Jacek.
Opinia dodana przez: JACEK

lek. dent. Angelika Kubina

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

Pani doktor przemiła osoba. Jestem bardzo zadowolona z wizyt w ośrodku w Mecince Takiej pani stomatolog nam trzeba było ❤️ Polecam serdecznie .
Opinia dodana przez: Malgorzata

lek. dent. Grzegorz Badora

Plater 11 Stomatologia
Emilii Plater 11
58-105 Świdnica

Lekarz z powołania fantastyczny kontakt i rewelacyjne podejście do dzieci ,wizyta w gabinecie to czysta przyjemność gorąco polecam ,stała wierna pacjentka
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Beata Wojtków

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Ogrodowa 36
66-008 Świdnica

Dr Wojtków to cudowny lekarz i człowiek. Zawsze służy pomocą, kontaktować się można z panią dr również przez wiadomości tekstowe, co jest wspaniałym udogodnieniem dla pacjenta w obecnych czasach. Wizyty w gabinecie zawsze profesjonalne i na czas, co niestety jest rzadkością u wielu lekarzy innych specjalizacji. Pani dr tłumaczy wszystko przystępnym językiem i dokładnie przedstawia kolejne kroki leczenia. Ponadto jest bardzo sympatyczną i kontaktową osobą. Polecam Panią Doktor z całego ...

lek. dent. Alicja Kulicka-Kruk

Chrobrego 7/1
58-100 Świdnica

Mam pełne zaufanie do Pani Doktor. Cierpliwa, dokładna, spokojna, z kompleksowym podejściem.Ważne zrealizowanie wyleczenia, nie czas...
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Jolanta Bąk-Praszkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Długa 28 -32/10
58-100 Świdnica

Pani doktor leczy dobrze , lecz według mnie za wysokie ceny za usługi.

lek. dent. Zbigniew Dudek

Wyszyńskiego 7/21
58-105 Świdnica

Miły, wydaje się, że zna się na swoim fachu, gadatliwie uprzejmy, drogi.

lek. dent. Katarzyna Wąsowska

I.P.L. Lek. Stom. Katarzyna Wąsowska
Sikorskiego 31
58-100 Świdnica

Witam, byłem kilka razy miła atmosfera i super podejście Pani Katarzyny. Niestety po kilku wizytach, niestety zmiana na Pana Wojciecha Wąsowskiego poskutkowała kiepskim podejściem, umówiona wizyta dużo wcześniej na 2 godziny, okazała się wizytą godzinną, jak stwierdził na miejscu stomatolog nic mu o tym nie wiadomo. Kolejną wizytę mimo że uzgadnialiśmy wspólnie nie zanotował, co poskutkowało brakiem miejsca w podanym wcześniej dniu, kolejny termin za ponad miesiąc. Nie polecam, chyba ...

dr Anna Lula

NZOZ "KOLMED" s.c.
ulica Kolejowa 8
58-100 Świdnica

Nieprofesjonalna, spieszy sie, byleby upchac wiecej pacjentow, stary pozolkly sprzet w "gabinecie" z lat komunizmu, a przy tym droga.
Opinia dodana przez: kami

Przemysław Karaszewski

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji i Implantologii PROXIMA Spólka Partnerska Lekarze Dentyści Oleksy i Karaszewski
Jarzębinowa 24C
58-100 Świdnica

Córka już kończy leczenie...nareszcie. Każda wizyta 150 zł, tylko za zmianę gumek na aparacie stałym !!!! Koszmar, ale to nie wszystko. Po zakończeniu leczenia, należy zakupić aparat korygujacy za jedyne 600 zł. Tutaj tylko ceny są europejskie, pacjent jest traktowany jak w państwowej służbie zdrowia. Za każdym razem 15-20 minut w kolejce. W czasie leczenia zdarzyły się trzy wizyty, na które, zostaliśmy zaproszeni na wcześniejszą godzinę i w tym przypadku ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Małgorzata Grabowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Wróblewskiego 22
58-100 Świdnica

Wspaniala, kompetentna,profesjonalna i empatyczna.....wiecej nie oczekuje!!! Polecam wszystkim, ktorzy maja ochote na wizyte w dobrym stylu:) Dziekuje serdecznie za wszystko....a przede wszystkim za ladny usmiech;)

Irena Murakowska-Brzezicka

Ortodonta, Stomatolog

Ułańska 6
58-100 Świdnica

Bylem, widzialem, skorzystalem i uwarzam, ze to najlepszy ortodonta w wojewodztwie.

lek. dent. Małgorzata Boguszewska

Waryńskiego 41
58-105 Świdnica

Przyszedłem z chorym zębem, ale mimo moich tłumaczeń że coś jest nie tak, a do panikarzy nie należę, usłyszałem że wszystko jest ok. Magicznie uzdrowiony, następny..
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Łukasz Dittmer

Jarzębinowa 24C
58-100 Świdnica

Nie polecam , leczenie kanałowe przeprowadzone przez pana doktora to prawdziwy koszmar . Delikatnie mówiąc nie delikatny, naderwana warga. Pomijając magiczny koszt leczenia.Efekt po miesiącu kolejny dentysta tym razem rzetelny. Nie Polecam
Opinia dodana przez: Łucja

lek. dent. Zdzisław Dudek

Wyszyńskiego 7/21
58-105 Świdnica

Odradzam, chyba że komuś nie zależy na swoich zębach i chce cofnąć się do czasów z poprzedniej epoki.
Opinia dodana przez: Łukasz