Stomatolog Szczawnica

34-460 Szczawnica

Specjalista miły i uprzejmy, a gabinet czysty i schludny. Jestem zadowolona z każdej wizyty u tej pani stomatolog. POLECAM !!!

Centrum Medyczne Pod Sadami
POD SADAMI 2.
34-460 Szczawnica

Dobry dentysta , dzięki niemu przełamałam lęk leczenia zębów. Poświęca tyle czasu ile trzeba , kompetentny w swojej pracy z przyjemnością chodziliśmy do niego ( równiez moi synowie). A ceny takie jak wszędzie

Opinia dodana przez: Zofia

Os. Połoniny 1/5
34-460 Szczawnica

Ja serdecznie polecam Pana Doktora, człowiek z bardzo dużymi umiejętnościami w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Osobiście, nie widziałam w środowisku stomatologów nikogo, kto by tak szybko i technicznie usuwał zęby. Do tego w sposób prosty i przyjemny przekazuje wiedzę :) . ...

Jeśli komuś nie odpowiada "sposób bycia" Doktora to już jest jego sprawa - nie każdy lekarz wszystkim będzie odpowiadał.

Ja w każdym razie polecam :)

Opinia dodana przez: Patrycja

ul. Języki 4a