Stomatolog Szczawno-Zdrój

Boczna 24
58-310 Szczawno-Zdrój

znakomity,kompetentny,bardzooooooooooo dobry STOMATOLOG ,godny polecenia nawet dla najbardziej bojacych sie wizyt u dentysty

Opinia dodana przez: Boguslaw

ul. Zdrojowa 22
57-320 Polanica-Zdrój

Pani Doktor już kilka razy wyleczyła mi zęba, którego inni dentyści nie potrafili. Dokładność, cierpliwość i profesjonalizm ! Dziękuję i gorąco polecam.

Agnieszka Ferdynus

Ortodonta, Protetyk

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, szczególnie wzbudza sympatiędzieci. Bezstresowe wizyty . Przede wszystkim zachowana higiena i czystość, czego brakuje w wiekszości gabinetów. Godna polecenia.

Klonowa 13
58-310 Szczawno-Zdrój

bardzo kompetentna pani doktor, chodziłem na kasę chorą do niej -teraz prywatnie również bezboleśnie i bez uwag

ESTETIQUE - Medycyna Estetyczna i Stomatologia
Łąkowa 16
57-320 Polanica-Zdrój

Centrum stomatologiczne na najwyższym poziomie!
Ogromna wiedza pana Pawła połączona z umiejętnością jej wykorzystywania, sprzęt wysokiej klasy oraz przemiły personel.
Indywidualne, pełne zaangażowania podejście do pacjenta sprawia, że po pierwszej wizycie przestałem się bać wizyt u stomatologa.
Profesjonalnie, sympatycznie, bezboleśnie ...

Centrum stomatologiczne na najwyższym poziomie!
Profesjonalnie, sympatycznie, bezboleśnie - zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Marcin

Polecam, nosiłam aparat stały, teraz leczę ząbiki- dla Pani doktor- 5+

Polecam, nosiłam aparat stały, teraz leczę ząbiki- dla Pani doktor- 5+

Piastowska 11a
57-320 Polanica-Zdrój

Super dla dzieci, świetne podejście, zagaduje przerywa jak boli, i daje prezenciki... Moi dwaj synowie (małe dzieci) uwielbiają chodzić do Pani Brygidy... A to przecież stomatolog!

Anna Norowska-Kieca

Chirurg stomatolog, Protetyk

Zdrojowa 16/XXIII/13 lub ul. Okrzei 1
Kudowa-Zdrój

Lekarz godny zaufania,miły i życzliwy. Ma podejście do pacjenta przez co chętnie chodzę do P. Doktor wraz z całą rodziną

Marianska
57-320 Polanica-Zdrój

Fantastyczny stomatolog,wszystko tlumaczy na biezaco, zero problemow z zebami po leczeniu.Ja i moja rodzina leczymy zeby u Pana Czarka od ponad 4 lat i wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni, po ciezkich przezyciach z innymi dentystami,kazda wizyta u tego stomatologa tomwrecz przyjemnosc:)