Filtruj terminy

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Sanitas
11 Listopada 8
Tarnobrzeg

Doskonały chirurg, empatyczny i z pozytywnym nastawieniem. Leczyłem dziecko u Pana Doktora i leczyłem się sam. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Filip

Tomasz Korzeniowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Z czystym sumieniem polecam pana doktora .Leczyłam u niego zęby i jestem bardzo zadowolona i co ważne leczy BEZBOLEŚNIE ;)

lek. dent. Maria Jaworska

Tarnobrzeg

Byłam u tej pani na wizycie w gabinecie publicznym. Nie zgodze sie z tym,ze jest nie uprzejma i nie potrafi leczyc. Jest swietnym specjalista i w dodatku bardzo miłą osobą. Oby wiecej takich lekarzy!

lekarz Wiesława Pękalska

Przychodnia Specjalistyczna
Konfederacji Dzikowskiej 18
39-400 Tarnobrzeg

Zdecydowanie nie polecam ! leczyłam ząb kanałowo, po 2 miesiącach na wizycie ortodontycznej w klinice w rzeszowie, podczas zdjęcia rtg lekarz zwrócił uwagę na ten ząb, powiedział, że jest źle wyleczony i potrzeba konsultacji ze specjalistą. Po pierwszej wizycie u rzeszowskiego dentysty, który specjalizuje się w leczeniu kanałowym dowiedziałam się, że ząb został bardzo źle zrobiony... Zapchany jakimś starym zapełniaczem a ponadto !! w kanale zostało złamane narzędzie !! co ...

lek. dent. Jolanta Adamczyk

Prywatny Gabinet USG lek. med. Bogdan Pawlak
Wyspiańskiego 18a lok. 1
39-400 Tarnobrzeg

Jest wspaniała. Leczy moje zęby od ponad 15 lat i nie znam lepszego fachowca. Opuściłam ją na kilka lat ale wróciłam i przyjeżdżam z Krakowa specjalnie do niej. Jest bardzo delikatna i uważna a leczenie to sama przyjemność. Nie rozumiem jak można bać się iść do dentysty. Ja się nie boję ;)) Polecam!!!
Opinia dodana przez: sylwia76

lek. dent. Jerzy Trela

Stomatolog, Protetyk

Kopernika 26/74
39-400 Tarnobrzeg

Pan doktor owszem tłumaczy co dzieje się z zębem i co będzie robił. Niestety pacjent nie może o nic zapytać i nic zasugerować, musi wysłuchać co ma do powiedzenia P. Trela i koniec kropka. Kiedy przychodzisz do lekarza to wydaje mu się, że on jest wszystko wiedzący. Ty masz siedzieć i słuchać, bo Ty przychodzisz z problemem i jesteś zdany na jego łaskę.
Plomby wypadają, bo wypełnienie było za ...

lek. dent. Anna Złotorzyńska

Waryńskiego 6A/2
39-400 Tarnobrzeg

Trafiłam do Pani doktor z dzieckiem, które dostawało ataku histerii już na poczekalni. Teraz dziecko z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu na kontrolę, bo ma wszystkie ząbki wyleczone. Profesjonalne podejście do dorosłych. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Wiola

lek. dent. Paweł Dyzia

Dekutowskiego 1
39-400 Tarnobrzeg

Zęby pięknie wyleczone z wierzchu. Kanały niedoleczone. Na ok. 1,5 cm kanału wypełnienie na około 1/4. Robi się stan zapalny. Teraz wszystko do poprawki. Nowe koszty. Za miłym uśmiechem i uprzejmością kryje się brak kompetencji.
Opinia dodana przez: Wiola

lek. dent. Honorata Motyka

ul. Stanisława Wyspiańskiego 13/5 F
39-400 Tarnobrzeg

Kochana przesympatyczna osoba...dokładnie, bezboleśnie, podejście do pacjenta.Młoda a sprytna..
Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Sobiesław Śnieżek

Mickiewicza 52
39-400 Tarnobrzeg

Wręcz rewelacja. Pan doktor choć miał dużo ludzi wcisnął mnie aby pomóc z bolącym niemiłosiernie zębem a do tego z opuchlizną na twarzy przez ropę. Nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany mimo że był już cały ukruszony i został tylko korzeń. Po wyrwaniu dużo instrukcji na temat dalszego postępowania. Dziękuje bardzo i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

Stomatolodzy w Tarnobrzegu