Filtruj terminy

Stomatolog Tarnobrzeg

Mickiewicza 52
39-400 Tarnobrzeg

Wręcz rewelacja. Pan doktor choć miał dużo ludzi wcisnął mnie aby pomóc z bolącym niemiłosiernie zębem a do tego z opuchlizną na twarzy przez ropę. Nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany mimo że był już cały ukruszony i został tylko korzeń. Po wyrwaniu dużo instrukcji na temat dalszego postępowania. Dziękuje bardzo i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

ul. Stanisława Wyspiańskiego 13/5 F
39-400 Tarnobrzeg

Kochana przesympatyczna osoba...dokładnie, bezboleśnie, podejście do pacjenta.Młoda a sprytna..
Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)
Opinia dodana przez: Jola

Stale 1
39-400 Tarnobrzeg

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak każdemu, ma również wspaniałe podejście do małych dzieci.

Szewery 9
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani stomatolog-z czystym sumieniem polecam-przyjmuje również na fundusz-bardzo punktualna, mimo że przyszłam pare razy około 5 minut wcześniej-już na mnie czekała a nie jak u niektorych trzeba czekać bo jeszcze zajmuje sie poprzednim pacjentem któryms z kolei na ta samą godzinę.....polecam raz jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jola

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
Targowa 4
39-400 Tarnobrzeg

Wzorowe podejście do pacjenta! Jest jedną, z niewielu lekarzy którzy maja ludzkie podejście do pacjetna! 10/10

Tomasz Korzeniowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Z czystym sumieniem polecam pana doktora .Leczyłam u niego zęby i jestem bardzo zadowolona i co ważne leczy BEZBOLEŚNIE ;)

lek. dent. Janusz Doryk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Sanitas
11 Listopada 8
Tarnobrzeg

Mistrz w swoim fachu. Pan Doktor usunął mi dziś kolejna ósemke. Profesjonalista, opanowany, z ogromną klasą. Nie mogłabym oddać się w inne ręce. Polecam z całego serca. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: MAGDALENA

Prywatny Gabinet USG lek. med. Bogdan Pawlak
Wyspiańskiego 18a lok. 1
39-400 Tarnobrzeg

Jest wspaniała. Leczy moje zęby od ponad 15 lat i nie znam lepszego fachowca. Opuściłam ją na kilka lat ale wróciłam i przyjeżdżam z Krakowa specjalnie do niej. Jest bardzo delikatna i uważna a leczenie to sama przyjemność. Nie rozumiem jak można bać się iść do dentysty. Ja się nie boję ;)) Polecam!!!
Opinia dodana przez: sylwia76

Kopernika 26/74
39-400 Tarnobrzeg

Pan doktor owszem tłumaczy co dzieje się z zębem i co będzie robił. Niestety pacjent nie może o nic zapytać i nic zasugerować, musi wysłuchać co ma do powiedzenia P. Trela i koniec kropka. Kiedy przychodzisz do lekarza to wydaje mu się, że on jest wszystko wiedzący. Ty masz siedzieć i słuchać, bo Ty przychodzisz z problemem i jesteś zdany na jego łaskę.
Plomby wypadają, bo wypełnienie było za ...

Waryńskiego 6A/2
39-400 Tarnobrzeg

Trafiłam do Pani doktor z dzieckiem, które dostawało ataku histerii już na poczekalni. Teraz dziecko z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu na kontrolę, bo ma wszystkie ząbki wyleczone. Profesjonalne podejście do dorosłych. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Wiola

Stomatolodzy w Tarnobrzegu