Stomatolog Tczew

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
30 Stycznia 55
83-110 Tczew

Zgadzam się z wszystkimi tu opiniami, to niesamowity człowiek, bardzo delikatny. NIgdy bym go nie zamieniła, leczy sie u niego cała moja rodzina, wszyscy bardzo zadowoleni. Wszystkie zabiegi wykonuje w znieczuleniu, a przed podaniem zastrzyku smaruje miejsce znieczulającym zelem, tam na wszystko jest czas, nie ma pośpiechu, zaczyna dopiero jak działa znieczulenie. Leczy na leżąco więc na prawde mozna przysnąć :)Atmosfera przemiła. Leczyś sie u niego to przyjemność. Właśnie wróciłam z wizyty. Do tego dusza - człowiek... Gorąco polecam, choć dość odległe terminy ale warto poczekać.

Przychodnia Stomatologiczna
Broniewskiego 35
83-110 Tczew

Godny Polecenia dla wszystkich. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia komunikacji z Doktorem atmosfery sprzętu który ma.

Bałdowska 11
83-110 Tczew

Bardzo miła pani doktor .Profesjonalna bez problemu poradziła sobie z zębem który miał być usunięty chirurgicznie Polecam .

Opinia dodana przez: Ania.B

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

83-110 Tczew

Ludzie zdecydowanie nie polecam tej dentystki. Ta pani pracuje w Przychodni na osiedlu Czyżykowo w Tczewie. Napisze tak, nikt nie odważył się tu jeszcze nic napisać bo większość ludzi chodząca do tej "złotówki" to osoby starsze. Nie chcę tych ludzi obrażać bo przecież sam do tej powiedzmy doktorki chodziłem, ale dzisiaj byłem u zupełnie innej pani prawdziwej stomatologi doktor Dzwonkowska chyba nigdy nie stała przy prawdziwym lekarzu. Napiszę tak kiedyś to jeszcze z panią Dzwonkowską można było się dogadać ale teraz gdy zdobyła sobie ileś tam pacjętów z resząt nic sobie nie robi. Z bólem zęba wogóle nie przyjmuje nie do pomyślenia.Po drugie z każdym pacjętem obchodzi się jak emerytka. Ludzie w ciągu godziny ta stomatolog przyjmuje dwóch pacjętów. To jest nie dożeczne. Jak obskoczy pacjętów szybciejw ciągu jednej godziny to resztę gada o głupotach ze swoją jakże extra panią pomocnicą!!! Masakra. Sam byłem świadkiem jak zasiadam we fotelu a pani doktor wychodzi z przychodni i idzie na zakupy. Wraca po 15 minutach nawija ze swoją asystenką no i jeszcze rozmowa przez telefon. Ludzie o co tu chodzi. Niech ktoś się za nią weźmie. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i opisać tą "skandalistkę' wszędzie gdzie się da i napewno skargi do odpowiednich instytucji napiszę na jej temat. A i jeszcze jedno, najlepsza jest rejestracja w tejże przychodni a mianowicie dzwonimy i umawiamy się tylko i wyłącznie telefonicznie. No i co i nic. Wizyta na conajmniej miesiąc później no i jak już doczekamy się wizyty to następna znów za miesiąc. Obojętnie czy ząb skończony czy nie. Tak ta pani robi tłumacząc sobie że am tylu klijętów wiedzma jedna. Jak ja jąanienawidziłem a myślałem że jest osobą kompetentną. A najlepsze jest jak zbliża się wizyta ni i przyvchodzimy wkońcu na wizytę a tam co??? Pani doktor ma urlop nie racząc o tym nikogo poinformować z pacjętów no i wizyta przepada i zaś trzeba czekać miesiąc. Prywatnie też chciałem to nie bo ma swoich pacjętów. A nie chcię pies zwąch i żebyś ich wszystkich potraciła. Jednym słowem kobieta nic nie robiąca sobie z ludzi. Czysto i w biały dzień sobie ich olewa,ZDECYDOWANIE JESTEM NA NIE I TA OSOBA NAPEWNO NIE POWINNA BYĆ STOMATOLOGIEM!!!

Przychodnia
Lecha 1
83-100 Tczew

To co ja przeżyłam w tym gabinecie to istne tortury. Nie dość,że skopali sprawę,bo źle zrobili mi zęba,to jak przyszłam,cała opuchnięta i obolała od tego "wyleczonego" zęba,to mnie potraktowano gorzej niż bydło i powiedziano,że ząb DWÓJKA jest do usunięcia. Poszłam do innego specjalisty,ząb jest wyleczony ;) Nie polecam. Naciąganie,chamstwo,coś okropnego.

Opinia dodana przez: Joanna

ul. Obrońców Tczewa 14/1
83-110 Tczew

Całkowity brak profesjonalizmu:( Brak możliwości płacenia kartą.Umówiona godzina nigdy nie jest godziną przyjęcia do gabinetu-ponieważ jest zawsze spore opóźnienie wynikające ze zbyt dużej liczby pacjentów i braku mocy przerobowych-szczerze nie polecam

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej lek.med. Maria Noworolska
Tadeusza Kościuszki 11

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej lek.med. Maria Noworolska
Tadeusza Kościuszki 11

Polna 11

ul. Rokicka 21
83-110 Tczew

Stomatolodzy w mieście Tczew