Stomatolog Tomaszów Mazowiecki

pl. Tadeusza Kościuszki 9
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pełny profesjonalizm, podejście do pacjenta, tlumaczenie diagnozy i leczenia, kompleksowość na wysokim poziomie. SZCZERZE -POLECAM !

R-dent
O.Lange 11 b
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w kadym calu...delikatny, spokojny i cierpliwy....

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARTDENTIS s.c.
ulica Zapiecek 16
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pani Doktor Krężlik to stomatolog godny zaufania i polecenia. Do gabinetu w Tomaszowie chodzimy całą rodziną. Korzystaliśmy m.in. z usług takich jak: wybielanie, lakowanie i ekstrakcje zębów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty.

Opinia dodana przez: Maria

Prywatny Gabinet Stomatologiczny

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Wszystko OK. Sympatycznie szybko niezbyt drogo. Wypełniania trzymają bardzo dobrze. Nieźle dobrany kolor do uzupełnienia jedynki.

Opinia dodana przez: Wojtek

Józefa Montwiłła Mireckiego 90
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Super specjalista :-) Cierpliwy, kompetentny, dokładny i delikatny. Omawia z pacjentem plan leczenia. Leczy zęby pod mikroskopem. Profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia również w podejściu do dzieci.

Opinia dodana przez: pacjent

Barlickiego 15
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Leczymy zęby u Pani Ewy od wielu lat. Nigdy nie pojawił się żaden problem po leczeniu. Pani Dentystka tłumaczy kolejne etapy leczenia. Również cena jest przystępna,zwłaszcza, że usługi wykonane nie muszą być poprawiane. Serdecznie polecam szukającym miłego i profesjonalnego stomatologa.

Opinia dodana przez: Agata

ulica Mireckiego 16/18
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Polecam! Lekarz z powołaniem na najwyższym poziomie, bardzo nowoczesne metody leczenia i najważniejsze bez bólu

lek. dent. Wiktor Przybyszewski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Jaśminowa 6
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Dobry specjalista, kompetentny i bardzo dokładny, wręcz pedantyczny. Starannie wykonuje swoja prace. Polecam.

Tomaszów Mazowiecki

Jestem w lekkim szoku. Zadzwoniłam do pana doktora to powiedział żebym przyszła to porozmawiamy. Przygotowuję się do założenia implanta. Pan doktor Dąbek bez pośpiechu wytłumaczył mi wszystko krok po kroku. Czułam się jakbym chodziła do doktora całe wieki. Jest bardzo miły, rzeczowy i niezwykle uprzejmy. Z poprzednim stomatologiem na wizytę nie mogę się umówić od 2 m-cy. Jestem bardzo mile zaskoczona i tym samym zdecydowałam, że to pan doktor Dąbek założy mi implanta. Ktoś wcześniej napisał , że za konsultację doktor bierze pieniądze. Jest to wierutne kłamstwo ponieważ pan doktor nie wziął ode mnie nawet złotówki. Super lekarz. Szkoda, że go wcześniej nie znałam.

Opinia dodana przez: Renata

Szpital Jednego Dnia
Jana Pawła II 35
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Lubi się spóźniać dlatego zawsze biorę poprawkę 15 minut co do terminu wizyty :) Miła i zawsze uśmiechnięta umili każdą wizytę. Nie mam zastrzeżeń co do sposobu leczenia i nie zdarzyły mi się reklamacje. Polecam wszystkim