Stomatolog Toszek

ulica Parkowa 3
44-180 Toszek

Świetna stomatolog ! Jeżeli boisz się dentysty to spokojnie możesz iść do tego lekarza. Kompetentna, wszystko wytłumaczy,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie a nie jak maszyna a przy tym jest bardzo miła :)

Opinia dodana przez: dyszka dawid.dyga

Toszek

Witam, chciałam tylko przekazać Państwu, że Pani doktor chyba nie kończyła studiów, albo przynajmniej omijała zajęcia z przedmiotu chirurgii stomatologicznej, bo podsumowała mnie za usunięcie tylko korony zęba 150zł , twierdząc że usunęła calość. Potem okazało się (straszny ból, obrzęk twarzy i wykonałam RTG) że pozostawiła korzenie tego zęba. Chyba nie wie że ząb składa się również z korzeni, które trzeba również usuwać. Sprawę już zgłosiłam do rzecznika odpowiedzialności zawodowej... i wiecie co: okazało się że m.in. ta Pani również jest rzecznikiem.
Nie wiem jaki teatrzyk teraz mi zaserwuje, jeśli oczywiście "przypadkiem" ta sprawa trafi na jej biurko. Mam nadzieje ze sprawiedliwość zwycięży.
Nie polecam.

NZOZ "Mat-Dent" Kompleksowe Leczenie Stomatologiczne