Stomatolog Turek

ul. Żeromskiego 15

Polecam z czystym sumieniem, nie ma lepszego stomatologa☺
Miła, sympatyczna, konkretna przede wszystkim profesjonalna mogła bym tak jeszcze długo wymieniać zalety. Gabinet stomatologiczny czysty i zadbany POLECAM

Polecam z czystym sumieniem, nie ma lepszego stomatologa☺

Opinia dodana przez: Sylwia

Rzeczowy, miły i przede wszystkim potrafi słuchać pacjenta a to wielka sztuka z którą nie może się uporać wielu stomatologów. Polecam Pana Rumińskiego gdyż jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Barbara Marczewska

Stomatolog, Protetyk

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Koszt jaki podałam jest to kwota całego leczenia kanałowego zęba. P. Dr w każdej chwili udziela pomocy jak mało który lekarz potrafi pomów bez względu na to czy ma coś zaplanowane i nie zasłania się wymówkami że w weekendy przyjmuje tylko osoby wcześniej umówione. Jest bardzo wyrozumiała, dobrze doradzi. Polecam gorąco.

Obrońców Westerplatte 14
62-700 Turek

Zdecydowanie najlepszy stomatolog w Turku. Plombuje zęby szybko i mozna powiedziec, ze bezbolesnie nawet przy braku znieczulenia. Do tego mila i uprzejma. Goraco polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

NZOZ "ESKULAP"
Braci Marszlów 4
62-700 Turek

dziekuje pani jablonskiej za jedynke ktora mi leczyla... ząb sie rusza bo jest zlamany a pani chciala mi ja jeszcze raz plombować... czeka mnie wydatek ok 1000zl na implant... dziekuje pani bardzo!!! nie polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Opieki Zdrowotnej nad Kobietą i Rodziną "EVA" s.c.
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
Armii Krajowej 3

Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c