Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Hanna Leszek-Piórkowska

Perkuna 52
04-180 Warszawa

Dzień dobry, pani doktor Hania leczy mnie od chyba 6 lat. Z każdą wizytą wychodzę uśmiechnięty. Ceny naszczęście nie są jak w jakiś klinikach tylko są poprostu idealne. Pani doktor zawsze do pacjentów jest bardzo miła. W skrócie Pani doktor jest najlepszym dentystą jakiego poznałem. Pozdrawiam bardzo Panią Doktor Hannę Leszek Piórkowską
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Anna Sukiennik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Elżbieta Kozieł
Suwalska 19B
03-252 Warszawa

Najlepsza dentystka, pelne profesjonalne podejscie, bezbolesne leczenie, miła atmosfera, cierpliwość.
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Agnieszka Suchodolska

ul. Stefana Bryły 3/249
02-685 Warszawa

Bardzo dobry . Lekarz . Szczerze uśmiechnięta , posiada dużą wiedzę i dobro kierowane do ludzi.
Opinia dodana przez: tomek

lek. dent. Barbara Sobczak

KLINIKA RADOŚĆ
ul. Patriotów 181
04-881 Warszawa

Pełen profesjonalizm. Miła obsługa. Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Iwona Skakuj

lek. dent. Anna Kawa

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Krakowskie Przedmieście 8 lok. 5
00-325 Warszawa

Do Pani doktor udałem się w celu wykonania zabiegu kanałowego leczenia zęba, metodą z użyciem mikroskopu. Na leczenie zgłosiłem się z dość zaawansowanym stanem zapalnym korzenia zęba, co stanowiło dodatkowy problem. Pani doktor w sposób perfekcyjny i niebywale delikatny zmierzyła się z tym wyzwaniem. Każda wizyta kończyła się informacją na temat postępów leczenia. Finalnie ząb został całkowicie wyleczony. Dodam jeszcze, iż Pani doktor Anna Kawa oprócz tego, że jest świetnym ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Weronika Jończyk

ul. Stanisława Herbsta 2/36
02-784 Warszawa

Wspaniała i bardzo sumienna Pani Stomatolog. Korzystam z Jej opieki od kilkunastu lat i z całą odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim, którzy szukają lekarza, który wykonuję swój zawód, a raczej misję z powołaniem i szczerym oddaniem dla pacjenta. Polecam doktor Weronikę!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Dorota Kuśmierczyk

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Ludwika Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Lekarz profesjonalna w 100 procentach. Z niebywałym wyczuciem tego co robi. Pełna empatii i poświęcenia uwagi pacjentowi.
Opinia dodana przez: Zenon

lek. dent. Grażyna Zdrodowska

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking
00-132 Warszawa

Lekarz to nie tylko wiedza jaką nabywa się na studiach i w praktyce, lecz również logika podejścia do pacjenta. Ocena problemu i sugestia najrozsądniejszego prostego rozwiązania. Szacunek zdobywa się dzięki profesjonalizmowi oraz poświęceniu jaki lekarz przekazuje pacjentowi. Taką osobą jest Pani Doktor Grażyna Zdrodowska z Vita-Dent w Warszawie, która nie tylko otoczyła mnie wspaniałą profesjonalną pomocą ale również, kiedy zapomniałem o terminie umówionej wizyty, przyjęła mnie w wolnym dniu od ...
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Katarzyna Labuda-Talkowska

ZOZ "MEGIDENT"
ulica Gagarina 32A/3
00-754 Warszawa

Najlepsza specjalistka w swoim fachu, obszerna wiedza i doświadczenie owocują znakomitymi wynikami, szkoda że odeszła z Piaseczna. Polecam tę stomatolog😉👍
Opinia dodana przez: Jarek

:-) :-) :-)

lek. dent. Stefano Simoni

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Wspanialy lekarz. Posiada nie tylko wiedze ale rowniez bardzo dobre podejscie do pacjeta. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Mariola Arak

lek. dent. Barbara Sobolewska-Fołta

Rękodzielnicza 21
02-267 Warszawa

Bardzo miła i godna zaufania Pani doktor szczegółowo mówi co będzie robiła i robi bardzo delikatnie, dzięki czemu czułem się komfortowo przede wszystkim bezboleśnie ! Polecam Panią dr. Sobolewską ;)
Opinia dodana przez: Sebastian

lek. dent. Katarzyna Lasek - Tarasewicz

ul.Pruszkowska 19/21
Warszawa

Dr Lasek Tarasewic is in my opinion one of the best dentist in Warsaw for aesthetic dentistry. She has deep knowledge, excellent technics and has incredible artistic talent. She sees to he smallest details and was very patient, till I gained the dental look and smile that made me happy. I can fully recommend her.
Opinia dodana przez: jacques Tourel

lek. dent. Paulina Kuźnicka

Słomińskiego 5/25
00-195 Warszawa

Fantastyczny lekarz, przesympatyczna osoba, a do tego niezwykle kompetentna. Od początku tłumaczy co i jakimi metodami należy leczyć, odpowiada na wszelkie pytania, cały czas się dokształca. Leczenie ortodontyczne u tego lekarza jest kompleksowe, sprawne, prowadzona jest pełna dokumentacja fotograficzna, sprzęt i materiały na najwyższym poziomie. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Izabela Lubas

AFIDENT LECZNICA STOMATOLOGICZNA
Pułtuska 21/U19
04-331 Warszawa

Samo dobro, uprzejmość, cierpliwość, delikatność, kompetencje. Innymi słowy to co lekarz może dać pacjentowi potrzebującemu pomocy, to wszystko otrzymałem od Pani doktor Izabeli Lubas. Było to kompleksowe porządkowanie jamy ustnej z usuwaniem i protetyką włącznie w czasie kiedy Pani Doktor pracowała w SPZOZ-zie w Sulejówku. Wszystko w ramach umowy z NFZ. Bardzo się cieszę, że znalazłem Panią Doktor i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Nadia Habib

Wąwozowa 30/37
02-796 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony po wizycie. Doktor jest miła, uprzejma i ma świetny kontakt z pacjentem. Poradziła sobie nawet z takim dentofobem jak ja, podczas gdy inna Pani doktor (Bierbasz) zmusiła mnie od ucieczki od niej. Robi wszystko dokładnie, nie śpieszy się. Ząb w rok po leczeniu kanałowym ma się świetnie. Dziękuję za pomoc!
Opinia dodana przez: Szczery

lek. dent. Małgorzata Danilewicz-Gryziak

Batorego Stefana 35
02-591 Warszawa

Cudowny lekarz z powołaniem, cudowny człowiek. Najwspanialszy stomatolog, baaa, najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznałam. Przemiła delikatna mądra, bardzo jej zależy na tym by pomóc. Bożesz żeby tylko tacy lekarze mogli być lekarzami..
Opinia dodana przez: Kamila K

lek. dent. Michał Karpiński

"Gabi-Dent Stomatologia Rodzinna" Sp. J.
ulica Zdobnicza 8
02-439 Warszawa

Moja ocena 6/6 z czystym sumieniem. leczenie kanałowe szybko i profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem sprzętu jakim dysponuje klinika. Polecam.
Opinia dodana przez: Pingwin4

lek. dent. Agnieszka Dąbrowa

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50
02-784 Warszawa

Byłem ze swoją 4,5-letnią córką u Pani Agnieszki, świetne podejście do dzieci, córka przeszła pierwsze leczenie bez żadnych lęków. Zauważyła w sumie 4 ubytki, których 3 tygodnie wcześniej nie wykryto u innej "stomatolożki". Dodatkowo dużo wytłumaczyła i dała zalecenia profilaktyczne. Polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. dent. Irmina Kita

Centrum Stomatologii Efektdent Edyta Lach-Brzozowska
Rudnickiego 3A/7H
01-858 Warszawa

swietny specjalista w dziedzinie stomatologi edtetycznej serdecznie polecam. Ma rowniez swietne podejscie do swoich pacjentow.
Opinia dodana przez: damian