Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Karol Kalka

Proimplant
Śniegockiej
Warszawa

Jest to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Bardzo rzetelny i dokładny specjalista. Ale również jest to bardzo sympatyczny człowiek, który ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Zawsze rozwiewa moje wszelkie wątpliwości i doradza mi najlepsze rozwiązanie (niekoniecznie najdroższe rozwiązanie). Niestety spotkałam kilku nieuczciwych dentystów. Tu absolutnie nie ma mowy o naciąganiu pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojego leczenia. Wizyty u takiego dentysty to sama przyjemność. Polecam wszystkim, a szczególnie tym, ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Małgorzata Płecha

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FORMA"
Kolorowa 19/150
02-495 Warszawa

Świetna dentystka i strasznie miła ☺! Dzisiaj usunęła mi 8-mkę po 1,5 godzinnej walce i przeżyłem ☺. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Błażej Derda

FABDENT
Pełczyńskiego 22A/19
Warszawa

Do Pana doktora chodzę z synkiem,jestem bardzo zadowolona,to bardzo miły, młody lekarz z super podejściem do dzieci,moj synek ma 4 lata i bałam sie że trafie na stomatologa,ktory zniechęci go do wizyt,przez brak podejscia a tu bardzo miłe zaskoczenie,szczerze polecam

lek. dent. Łukasz Marczak

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Makolągwy 21
02-811 Warszawa

kompetentny i bardzo szczegółowy. Rzetelnie wszystko tłumaczy, dązy do rozwiazania problemu a nie zaleczenia. Bylam dwa razy, ale sadzie ze zaczne korzystac z uslug dra już na stale
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Karolina Rumińska

Hoża 27 lok.2
Warszawa

W dzieciństwie trafiałem na przypadkowych lekarzy, którzy bardzo stresowali mnie. Każda wizyta u stomatologa była dla mnie koszmarem. Dlatego postanowiłem "przemilczać" każdy ból zęba, jakoś to przechodziło i funkcjonowałem dalej. W ten sposób już jako nastolatek miałem sporo problemów stomatologicznych. Wolałem nie chodzić do dentysty, nie zauważać problemu, tylko żeby omijać gabinety stomatologiczne szerokim łukiem. Ale w sposób zupełnie przypadkowy natrafiłem na Panią Karolinę, która zmieniła moje podejście do dentystów ...
Opinia dodana przez: Alex

lek. dent. Joanna Solich

LEK -MED
ul. mjr. Henryka Sucharskiego 1
01-390 Warszawa

Moja córeczka po wizycie u innego dentysty, na myśl o gabinecie wpadała w panikę. Dzięki podejściu Pani Doktor udało się córeczkę namówić na wejście na fotel i zrobienie ząbka, co wydawało mi się rzeczą niemożliwą. Mała zadowolona, dla mnie kamień z serca. Z chęcią pójdzie na kolejną wizytę.

lek. dent. Kamila Murzynowska

Chirurg stomatolog

Centrum Medyczne Alfa-Lek Warszawa
Nowy Świat 58A
00-363 Warszawa

Polecam!!!!!! Naprawdę godny polecenia specjalista, bardzo miłe podejście, cierpliwość, fachowośc i poczucie humoru w tych najgorszych momentach! Bezboleśnie i profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Nowak-Portalska

Białostocka 9/53
03-741 Warszawa

Przemiła, kompetentna Pani doktor, która mimo mojego strachu sprawiła,że wizytę będę wspominać bardzo miło i na pewno jeszcze wrócę.

lek. dent. Magdalena Osińska

lek. dent. Michał Leszczyk

Stomatologia Dr Pańczyk
Zapustna 36 lok.2
02-483 Warszawa

Leczę się u Dr już od jakiegoś czasu w różnych miejscach wędrując za Doktorem. Bardzo się cieszę, że Dr ma swój gabinet. Dr jest wyjątkowym lekarzem. Bardzo empatyczny człowiek, sumienny, rzetelny, dokładny, wzbudzający ogromne zaufanie. Dr uratował mi zęba, który inni stomatolodzy chcieli od razu usuwać. W ciągu tych kilku lat zawsze jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam Dr Leszczyka.
Opinia dodana przez: JH

lek. stom. Przemysław Warszawa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.

lek. dent. Krzysztof Maliborski

gabinet prywatny
Bartoszka
Warszawa

Najlepszy z najlepszych - leczę się u niego od 4-5 lat i nie zamienię na żadnego innego! Dzięki temu że jest bardzo pogodnym człowiekiem u niego wizyta nie równa się stresowi. Śpiewa, zagaduje, opowiada dowcipy do tego stopnia rozluźnia atmosferę, że czasem zapominam poprosić o znieczulenie a potem okazuje się ze już po zabiegu. Współpracuje z małżonką - dzięki temu w gabinecie panuje rodzinna atmosfera. Pamięta swoich pacjentów. Nie potrzebuje ...

lek. dent. Wit Obłoj

ODENT sp. z o. o.
ul. Duchnicka 3, (na terenie Instytutu Mechaniki Precyzyjnej) Defabryka, budynek 4, wejście A
01-796 Warszawa

Pan Wit Obłok jest wspaniałym , lekarzem. Wspaniałe uzupełnił moje braki zębowe dobrał i dopasował, poprzez wykonanie mostów.Pelny profesjonalizm, uprzejmość, kompetencja.Podczas wizyt wszystko wytłumaczył, pokazał, wyjaśnił.Jestem.bardzo zadowolona z pracy Pana dr zarówno pod względem praktycznym.jak i estetycznym.
Opinia dodana przez: katarzynakulikcala@gmail.com

lek. dent. Marta Zubrzycka

PFESO
Nowogrodzka 62a
00-699 Warszawa

Od wielu lat leczę się u Pani doktor Zubrzyckiej i nigdy mnie nie zawiodła. Często ratowała zęby, które inny lekarz by usunął. Doskonały fachowiec z dobrym wyczuciem, delikatna i profesjonalna. Mój mąż, który bardzo boi się dentysty, chodzi tylko do niej. No i co ważne dla pacjentów mniej zamożnych, robi co się da w ramach NFZ, nie "naciąga" na drogą, płatną usługę jeśli można coś zrobić taniej.
Opinia dodana przez: Anna

Grzegorz Czubak

Staszica 7/9
Warszawa

Pan Doktor Grzegorz Czubak ma osobowość Anioła, niespotykane kompetencje zawodowe i bezgraniczną życzliwość i cierpliwość nawet dla najtrudniejszych pacjentów. A ponieważ bywa także lekarstwem jest najlepszym lekarzem. Mam do niego pełne zaufanie. Cieszę się, a nawet jestem dumna, że los pozwolił mi Go spotkać. Panie Doktorze, składam wyrazy najgłębszego szacunku. Maria Ruszczyńska
Jestem tzw. problematyczną pacjentka. Wizyty u dentysty to bardzo duży stres dla mnie, poza tym mam silny odruch wymiotny. Bardzo, bardzo polecam Panią stomatolog. Jest osoba wyrozumiałą i podchodzi z uśmiechem do obaw pacjenta. Mi akurat robiła 2 razy znieczulenie i jak na znieczulenie to wcale nie było bolesne, a jestem bardzo wrażliwą osobą na ból.

lek. dent. Dominika Romanik

Martomedica Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ryżowa 9
02-483 Warszawa

Trafiłam do Pani doktor ok. roku temu, przypadkiem i z wielkim bólem zęba, okazało się, że niezbędne jest leczenia kanałowe. Pani Doktor ujęła mnie nie tylko swoją fachowością, ale też niepotykanie ciepłym podejściem do pacjenta. Wszystko mi wytłumaczyła, co jak, i po co, przy okazji udzieliła kilku wskazówek dot. reszty mojego uzębienia, które no niestety, nie było za bardzo zadbane. Ta przypadkowa wizyta sprawiła, że zostałam wierną pacjentką Pani doktor ...
Opinia dodana przez: dorota