Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Dominika Romanik

Martomedica Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ryżowa 9
02-483 Warszawa

Trafiłam do Pani doktor ok. roku temu, przypadkiem i z wielkim bólem zęba, okazało się, że niezbędne jest leczenia kanałowe. Pani Doktor ujęła mnie nie tylko swoją fachowością, ale też niepotykanie ciepłym podejściem do pacjenta. Wszystko mi wytłumaczyła, co jak, i po co, przy okazji udzieliła kilku wskazówek dot. reszty mojego uzębienia, które no niestety, nie było za bardzo zadbane. Ta przypadkowa wizyta sprawiła, że zostałam wierną pacjentką Pani doktor ...
Opinia dodana przez: dorota

lek. dent. Tomasz Chyb

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ul. Uniwersytecka 1
02-036 Warszawa

Pan Tomasz to wspaniały Lekarz ,pełen empatii z profesjonalnym podejściem. Moim zdaniem to perfekcjonista .
Opinia dodana przez: Sylwester

lek. dent. Krystyna Augustyniak

Grójecka 60 lok. 19
02-344 Warszawa

Pani doktor jest niezwkle serdeczna, rzetelna i jest poprostu wspaniałą, inteligentną osobą, u której nie tylko moną wyleczyć ząb, ale z którą można pogadać o życiu;)_ (choć jak to bywa u dentysty ona więcej mówi;)))

dr Aleksandra Gabren-Syller

Medycyna estetyczna, Stomatolog

ADENTIS Aleksandra Gabren-Syller
Surowieckiego 8, lok. U 802
02-785 Warszawa

Świetny fachowiec, umie wszystko wytłumaczyć, bardzo kontaktowa i sympatyczna. Ma bardzo pewną rękę i jest estetką, co jest dla mnie ważne bo zęby mi zrobiła jedynki na 100%. Są bardzo ładnie i precyzyjnie wykonane. Pani jest arcymistrzem w swojej sztuce. Odwiedziłem w życiu ze dwudziestu dentystów i ją bym postawił na pierwszym miejscu. Gabinet sterylny, przyjemnie wystrojony, komputer przed fotelem i pani doktor może pokazać wizualizację trójwymiarową co i jak ...

lek. dent. Bożena Choynowska-Grzywacz

Mediva
Sienna 86/84
00-815 Warszawa

Długo szukałem dobrego dentysty. Trafilem do Pani Bożeny i jestem w 100% zadowolony. Zęby wyleczone bezboleśnie i bardzo sprawnie. Dzięki Pani Bożenie strach przed wizytą u dentysty odszedł w niepamięć. Atmosfera bardzo miła, personel wspaniały i uprzejmy:) Wiem, że dentysty już na pewno nie zmienię. polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Przemysław Sundman

Medens
Chocimska 33 m. 1
00-791 Warszawa

Trafiłam do tego gabinetu przypadkiem, kilka lat temu. Pełen profesjonalizm, wizyta punktualnie co do minuty, podejście do pacjenta naprawdę godne pochwały, czułam się mile widziana i zrozumiana (miałam dużo pytań, ale na każde otrzymałam wyczerpującą odpowiedź) - od tego czasu jestem stałą pacjentką.
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Andrzej Kołciuk

STOMATOLOGIA PROTETYKA
ul. Posejdona 7
01-497 Warszawa

Uwaga! ten Pan lekarz jest bardzo mily i przystojny 🙈 A teraz kilka szczerych slow dla ktorych bardzo go polecam. Od dziecka panicznie boje sie dentysty i to byl pierwszy raz kiedy wyszlam z gabinetu i pamietam co sie dzialo bo pan dr stworzyl taka atmosfere ze nie zdazylam zaczac panikowac i ze stresu pozapominac a robil mi dosyc wymagajacy zabieg 🤷‍♀️ Druga sprawa to to ze jest mega profesjonalny, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Tomasz Kędziorek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lecznica Stomatologiczna Małgorzata i Tomasz Kędziorek
Pasaż Ursynowski 11 lok.14
02-784 Warszawa

Najlepszy dentysta jakiego spotkałem. Jeśli stać Cię, zdecydowanie polecam. Oczywiście kogoś może wkurzyć, że wizyta kontrolna (10 minut pracy) kosztuje 50 złotych i wszystko inne jest naprawdę drogie (nawet w wawie można mieć 30%-40% taniej), ale za to mamy niesamowity profesjonalizm, absolutny brak bólu - można zasnąć na fotelu. Wadą są też dość odległe terminy, ale to raczej świadczy o tym, że pan Tomasz ma po prostu dużo klientów :).

lekarz Renata Koprowska

Stomatolog dziecięcy

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61
01-673 Warszawa

Bardzo sympatyczna, ale konkretna i nie owijaca w bawełne. SUper podejscie do dzieciaków. Moja corka zaczeła chodizc do niej jak miła 9 mies a teraz jako czterolatek nie moze doeczekac sie wizyty. Wszytskie melczaki zdrowe.... Z synkiem tez chodzimy do Pani dr i jestesmy bardzo zadowoleni.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Stomatolog, Ortodonta

Lekarz Dentysta Joanna Pepperell
Ul. Złota
Warszawa

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr Aleksandra Samborska

Lecznica Stomatologiczna Gocław
Fieldorfa 5
03-984 Warszawa

Lekarz na piątkę, co ja mówię - dziesiątkę!!! Lepiej nie nie mogłam trafić: spokój, przemiła atmosfera, pełne życzliwości i profesjonalizmu podejście do ledwie zipiącej z bólu i przerażenia pacjentki. Cieszę się, że są jeszcze w naszym kraju tacy lekarze i to w nieodpłatnej słuzbie zdrowia.

lek. dent. Rafał Zawadzki

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Ardental
00-547 Warszawa

kompetentny, sympatyczny dentysta. Jestem klientką od lat, zawsze wychodzę zadowolona.
jest dokładna i przesympatyczna bałem się iść do stomatologa a teraz wreście nabrałem odwagi i leczę moje chore zęby

lek. dent. Ewa Karolak

Media Plus Stomatologia
Pruszkowska 4d
02-118 Warszawa

Doskonale wytłumaczono mi plan wizyt, jaki jest potrzebny zakres pracy i ich koszt. Mimo mojego podejścia zostałem uspokojony, dlatego na pewno jeszcze będę korzystał z usług.

lek. dent. Katarzyna Kornatowska

Ortodonta, Stomatolog

Dentistica
Jana PawłaII 61B lok.247
01-031 Warszawa

Jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia! Swoją wiedze i praktyke lekarska umiejetnie wykorzystuje w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: ewelek2012

lek. dent. Małgorzata Gryszkiewicz

Poradnia Stomatologiczna Q-dent Wola
SKIERNIEWICKA 21/6
01-230 Warszawa

Profesjonalna, dokładna z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych :) I ten spokój, opanowanie i szczery, ciepły uśmiech. Dzięki doktor Gryszkiewicz wizyta na fotelu stomatologicznym nie jest wcale traumatyczna. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Kamil Abed

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Gołuchowska 7 lok. 40
01-485 Warszawa

Leczę się u Pana Kamila od lat wraz z rodziną. Potwierdzam opinię poprzedników. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Darek

lek. dent. Renata Szcześniak-Kącikowska

Samarytanka 25b
03-592 Warszawa

Najlepsza stomatolog, która leczy całą moją rodzinę. Zęby leczone bez znieczulenia co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Spokojna , sympatyczna, profesjonalna, polecam zdecydowanie Panią Doktor
Opinia dodana przez: Marta

Anna Sarara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

U Pani Doktor odbyłem 3 wizyty i podczas ŻADNEJ z nich,nie odczułem ani grama bólu,choć podczas 2, nie zastosowano znieczulenia.A w trakcie zastrzyku ze znieczuleniem,nie poczułem nawet ukłucia !.Taka sytuacja zdarzyła mi się PIERWSZY RAZ ! podczas mojego 55-cio letniego życia,a zęby mam słabe,wymagające częstych wizyt u dentysty.Dodatkowo Pani Doktor Anna jest sympatyczna i z poczuciem humoru.Lekarz GODNY POLECENIA !...
Opinia dodana przez: Wojciech Sienkiewicz

lek. dent. Hanna Zwierzchowska

Stomatolog, Ortodonta

Niemcewicza 26
02-306 Warszawa

Genialna dobra Kobieta :) profesjonalna lekarz z sercem żyrafy - zawsze wysłucha i pomoże :) Bogu dzięki za p.Hannę, jej dobre serce, jej talenty, których nie marnuje. Boże, mój Panie, błogosław jej w każdym aspekcie życia, prowadź ją swoimi ścieżkami, by mogła świecić Twoim światłem!
Opinia dodana przez: Renata