Stomatolog Wiele

lek. dent. Łukasz Osiński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Warszawa dr Jan Walenko

Ludna 10a

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.

Stomatolog Warszawa lek. dent. Małgorzata Mazurek

Filia nr 1 CENTRUM KOREKCJI WAD WZROKU Mega-Lens
Aleja Jana Pawła II 66

Kompetentny, miły, czułam się dobrze "zaopiekowana". Pan doktor tłumaczy, co będzie robił, dlaczego tak, a nie inaczej. Polecam szczerze, tym bardziej, że ceny niewyśrubowane.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Ludna 10a

Świetny fachowiec. Raz byłam i ku zaskoczeniu nie musiałam brać po zabiegu ani prochów przeciwbólowych ani antybiotyku.
Kompetentny, mądry i zdecydowany w diagnozowaniu. Super fachowiec. Polecam.

Kompetentny, mądry i zdecydowany w diagnozowaniu. Super fachowiec. Polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Ludna 10a

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic

Stomatolog Warszawa dr Michał Pawłoś

Ludna 10a

Po przeczytaniu opinii o dentyście Michale Pawłoś zdecydowałam zapisać się na wizytę. Zapisałam się na 17.00 , 16.45 byłam pod drzwiami. 16.50 dentysta zawołał kobietę która była przede mną, pomyślałam, że jest lekkie opóźnienie… O 17.40 gdy kobieta wyszła, asystentka zawołała mężczyznę, który przyszedł pół godziny po mnie. Spytałam się czemu mnie nie przyjmują, na co lekarz odpowiedział, że niema mnie na liście, gdyż nie została zaktualizowana i powiedział żebym przyszła na drugi dzień o 17.00, bez żadnych przeprosin za nieporozumienie!!!
Na drugi dzień byłam ponownie 15 minut przed czasem. Okazało się, że na tą samą godzinę i do tego samego dentysty jest zapisany jeszcze jakiś mężczyzna. I jego pierwszego przyjęli, pomimo tego że powiedziałam o tym, iż byłam wczoraj i czekałam wprawie godzinę i się nie doczekałam. Na to asystentka powiedziała „Spokojnie, dzisiaj lekarz przyjmie”!!! Naprawdę??? Jeszcze z łaską przyjmie??? Żadnego przepraszam ponownie nie usłyszałam !!!! Pierwszy i ostatni raz tam byłam!!! Takiej chamskiej usługi jeszcze nigdy nie miałam. Jeżeli Pan Doktor nie ma żadnej kultury do swoich pacjentów, to co można sądzić o jego pracę. Odradzam wizyty u tego lekarza!!!!

Opinia dodana przez: Vikki N.