Stomatolog Wilcza

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wilcza 5/14

Byłam niedawno u Pana Przemysława ponieważ stan mojego uzębienia wołał już o pomstę do nieba. Była mi strasznie wstyd dlatego zdecydowałam się na implanty. Pan doktor wszystko mi przetłumaczył a i zabieg nie był wcale aż tak zły jak myślałam. Ząbki mam piękne i jestem teraz bardzo zadowolona. Wszystkim bardzo polecam to miejsce jak i Pana doktora i jeszcze raz mu za wszystko gorąco dziękuję !

Opinia dodana przez: Dagmara

Centrum Stomatologii Gornoslaska 5
Gornoslaska 5/19

Polecam, polecam, polecam. W szpitalu Akademii Medycznej (przepraszam, WUM) realizował u mnie cykl naprawdę problematycznych zabiegów dłutowania ósemek - czterech, bo tyle tkwiło głęboko, głęboko w moich dziąsłach.

Poziom naprawdę jak w prywatnej klinice, choć wśród odrapanych ścian państwowego szpitala. Dobry przykład to znieczulanie: dr Frank wstrzykuje je pomału, stopniowo, a nie jak inni lekarze - bach i już. Przy czterech półtoragodzinnych zabiegach takich drobiazgów zbiera się ileś, i to one w znacznej mierze decydują o tym, że zabieg nie zamienia się w koszmar.

Dra Franka uważam za naprawdę kompetentnego; przy każdym zabiegu tłumaczył mi co i jak, uprzedzał też moje pytania. Po zabiegach dostałem naprawdę sensownie dobrane leki (m.in. bardzo precyzyjnie dozuje antybiotyki - nie szafuje nimi). Kontrola to była prawdziwa kontrola, a nie tylko "rzut okiem".

Gdybym miał znów realizować jakieś poważne zabiegi, na pewno postarałbym się, by ponownie zajął się mną dr Frank. Szczerze polecam wszystkim jego usługi.

Dolnobrzeskie Specjalistyczne Centrum Medyczne
ulica Wilcza 6