Stomatolog Wola

ortodoncja bemowo
widawska 19

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

gabinet stomatologiczny
stalowa wola ul.okulickiego 8/11pietro kod drzwi 222
37-450 Stalowa Wola

dzieki pani dr, wyleczylam sie z leku przed zabiegami stomatologicznymi,bardzo mila i profesjonalna obsluga

ulica Erazma Ciołka 11

Świetny stomatolog. Polecam bardzo:) Zna się na tym co robi. Doskonale wyjaśnia o co chodzi i co bedzie robic. Zawsze uśmiechnieta:)

ulica Erazma Ciołka 11

Wspanialy stomatolog uwielbiana przez dzieci fachowe podejscie do pacjenta nawet najmlodsi sie nie boja pani doktor

Opinia dodana przez: paulina

Poradnia Stomatologiczna Q-dent Wola
SKIERNIEWICKA 21/6

Profesjonalna, dokładna z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych :) I ten spokój, opanowanie i szczery, ciepły uśmiech. Dzięki doktor Gryszkiewicz wizyta na fotelu stomatologicznym nie jest wcale traumatyczna. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Jacek

Przychodnia Stomatologiczna
ulica Żytnia 39

Ten czas poświęcony przez lekarz niestety okazał się fatalny w skutkach! Pan Łada zniszczył mi protezę a za skutki swojego działania próbuje obwiniać mnie. Całkowity brak kompetencji!

Opinia dodana przez: ewa

Warszawska 47/2