Filtruj terminy

lek. dent. Roman Banaszek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec

witam, u pana doktora miałam dość poważny zabieg usuwania zatrzymanej ósemki poprzez dłutowanie. Bałam się strasznie ale znieczulenie było tak świetne że nic nie czułam i uśmiechnięta z fotela wstałam. pełen profesjonalizm, szybko i bezboleśnie. usuwałam także drugą ósemkę (250zł) także bez bólu i bardzo szybko. Ceny są wysokie ale wolę uzbierać i pójść do sprawdzonego lekarza, którego się nie boję. polecam wszystkim

lek. dent. Elżbieta Frąszczak

Protetyk, Stomatolog

Poradnia Stomatologiczna ELFRADENT Stomatologia i Medycyna Estetyczna
Henryka Sienkiewicza 1/1a
59-900 Zgorzelec

Polecam z całego serca! Pani doktor zna się na tym co robi! wspaniała atmosfera w gabinecie pacjent jest bardzo baaardzo dobrze przyjęty i otoczony troską!
Ceny u Pani doktor są adekwatne do wykonywanych usług!Specjalistka w całej okazałości!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lek. dent. Martyna Machaj-Porwolik

Kompanident
ul Armii Krajowej 35
59-900 Zgorzelec

Pani Doktor, jako jedyna pomogła mi w sytuacji, gdy wszystkie inne gabinety były zamknięte z powodu świąt. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i fachowa pomoc.
Opinia dodana przez: Stefan

lek. dent. Irena Kompani-Trzebucka

Kompanident
ul Armii Krajowej 35
59-900 Zgorzelec

Mogę powiedzieć tyle: Dzięki pani doktor pokonałam strach przed wizytą u dentysty.
Bojąca.

Wanda Dembińska

Norwida 12/2A
Zgorzelec

naprawdę super dentydtka drugiej takiej nie ma :)

Stanisław Lalicki

Chirurg stomatolog

Langiewicza 10
Zgorzelec

Lekarzem jest dobrym, pogadać z nim można i poprawiać u innego dentysty nie trzeba. Chodziłem do niego całe życie, ale teraz jestem zmuszony go zmienić, bo ten całkowicie nie nadaje się dla osób takich jak ja; panicznie bojących się dentysty. Traktuje pacjentów raczej "hurtowo" i mimo,że jest miłym człowiekiem to nie potrafi zrozumieć, że ktoś się boi i że trzeba do takiej osoby podejść indywidualnie, ze spokojem. W moim przypadku ...

lek. dent. Maria Łobos-Maj

Bohaterów Getta 15 lok. 1
59-900 Zgorzelec

Większej niekompetencji jeszcze nie spotkałem. Nie stomatolog. Wzięła się za rwanie ósemki i po godzinie prób zostawia wszystko i mówi ze przeliczyła swoje możliwości kasując za to naturalnie 150 PLN. Pacjentka zostaje z porozrywanym dziąsłem, opuchlizną i mega bólem. We własnym zakresie musi szukać chirurga szczękowego co w czasach pandemii jest dodatkowym problemem. Po 3 dniach bólu udaje się znaleźć lekarza z wolnym terminem… 1,5 godziny na fotelu, 650 złotych ...
Opinia dodana przez: Mariusz

Ilona Bernaszuk

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Bardzo milo zostalem przyjety wszystko wytlumaczone co i jak,podejscie do klijenta spokojne,jestem bardzo zadowolony i moge polecic.

lek. dent. Wojciech Grabarek

Prywatny Gabinet Lekarski
Modrzewiowa 4
59-900 Zgorzelec

Polecam tego stomatologa,jako jedyny w Zgorzelcu pomógł mi w długi weekend majowy z bólem zęba.Jako jedyny przyjął mnie w sobotę wieczorem i policzył jak za normalną wizytę.Jeżeli chodzi o wyrywanie to pierwszorzędny specjalista.Delikatne i profesjonalne podejście do pacjenta.Nie wiem jak leczy ale wyrywanie pierwsza klasa.Szkoda że nie można wystawić oceny 10 za poświęcony czas.Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Stanisław Lalicki

Langiewicza 7/4
59-900 Zgorzelec

Lekarz miły, sympatyczny i na prawdę znający się na rzeczy.Jeszcze ani razu nie wyszłam od niego niezadowolona.Gorąco polecam ;)

Stomatolodzy w mieście Zgorzelec