Filtruj terminy

Żywiec Stomatolog lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna

Jerzy Drugacz

Żywiec

Polecam i do leczenia i do usuwania zębów.
Pelen profesjonalizm,zadnych komplikacji,znieczulenie,konkretna,szybka robota - czlowiek nawet nie ma czasu sie wystraszyc dentysty:)
Jedyny minus to odlegle terminy ale to chyba tez swiadczy na korzysc tego lekarza - gdyby nie byl dobrym specjalista zapewne nie mialby tylu i to prywatnych pacjentow.
Osobiscie wole zaplacic za wizyte i miec pewnosc,ze oddaje sie w dobre rece,niz doplacac do "darmowego" leczenia w ramach NFZ.

lekarz M Zaręba

Dworcowa 49
34-300 Żywiec

Polecam tego stomatologa z czystym sumieniem. Poprawił wszytskie błedy wcześniejszych lekarzy.
Jako jedyny z dentystów, u których byłam dokładnie opowiedział mi co będzie robił i jakie mam możliwości wyboru.
Pan Zaręba jest osobą bardzo pozytwną, z dużą dozą humoru przez co wizyta u dentysy nie jest aż tak stresujca.
Gorąco polecam.

lek. dent. Monika, Talik

ulica Sienkiewicza 53
34-300 Żywiec

Fachowe podejście do pacjenta POLECAM !'! Widać umiejętności i wiedzę Pani doktor sympatyczna i miła

lekarz Marek Beyga

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7
34-300 Żywiec

Bardzo dobry fachowiec , miły i sympatyczny , efekty leczenia zadowalające . Gorąco polecam .

lekarz Ewa Beyga

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7
34-300 Żywiec

Pani doktor jest kompetentną , komunikatywną osobą .Leczymy z córka zęby od paru lat , jesteśmy bardzo zadowolone . Wybielałam również zęby dwukrotnie w odstępie roku , efekt bardzo dobry z zachowaniem naturalnego koloru bez efektu przesadnie białych sztucznych zębów . Godny polecenia fachowiec .

lek. dent. Roman Gorgoń

NZOZ "Romadent"
Południowa 23/1
34-300 Żywiec

Leczyłam zęba, i niby miał być wyleczony .W tym samym dniu byłam u innego lekarza w sprawie protezki okazało się że ząb jest z dziurą do leczenia.A pieniądze z NFZ poszły

lek. dent. Gabriela Stawrew-Lipko

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej