Stomatolog Żywiec

Stomatolog Żywiec lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie mogłam sobie pozwolić na braki w uzębieniu, a na implanty niestety mnie nie stać. Pani Agnieszka podjęła się wyzwania i wyleczyła mojego zęba. Fakt, że męczyła się z nim dobre 4 godziny, ale efekt końcowy jest super

Opinia dodana przez: Anna

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7
34-300 Żywiec

Bardzo dobry fachowiec , miły i sympatyczny , efekty leczenia zadowalające . Gorąco polecam .

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7
34-300 Żywiec

Pani doktor jest kompetentną , komunikatywną osobą .Leczymy z córka zęby od paru lat , jesteśmy bardzo zadowolone . Wybielałam również zęby dwukrotnie w odstępie roku , efekt bardzo dobry z zachowaniem naturalnego koloru bez efektu przesadnie białych sztucznych zębów . Godny polecenia fachowiec .

Żywiec

Polecam i do leczenia i do usuwania zębów.
Pelen profesjonalizm,zadnych komplikacji,znieczulenie,konkretna,szybka robota - czlowiek nawet nie ma czasu sie wystraszyc dentysty:)
Jedyny minus to odlegle terminy ale to chyba tez swiadczy na korzysc tego lekarza - gdyby nie byl dobrym specjalista zapewne nie mialby tylu i to prywatnych pacjentow.
Osobiscie wole zaplacic za wizyte i miec pewnosc,ze oddaje sie w dobre rece,niz doplacac do "darmowego" leczenia w ramach NFZ.

Polecam i do leczenia i do usuwania zębów.

Dworcowa 49
34-300 Żywiec

Polecam tego stomatologa z czystym sumieniem. Poprawił wszytskie błedy wcześniejszych lekarzy.
Jako jedyny z dentystów, u których byłam dokładnie opowiedział mi co będzie robił i jakie mam możliwości wyboru.
Pan Zaręba jest osobą bardzo pozytwną, z dużą dozą humoru przez co wizyta u dentysy nie jest aż tak stresujca.
Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

NZOZ "Romadent"
Południowa 23/1
34-300 Żywiec

Leczyłam zęba, i niby miał być wyleczony .W tym samym dniu byłam u innego lekarza w sprawie protezki okazało się że ząb jest z dziurą do leczenia.A pieniądze z NFZ poszły

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

N.Z.O.Z. Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych "ZDROWIE" s.c.
aleja J. Piłsudskiego 50

NZOZ "Romadent"