lekarz Sulaiman Salim

bardzo sympatyczny lekarz, Rzetelnie przeprowadza badania, nie spieszy sie ,i przed wszystkim wszystko wyjasni,polecam.

Lekarz kompetentny. Bardzo sympatyczny. Dokładnie zbada i wszystko wyjaśni. Nie spieszy się i poświęci tyle czasu ile potrzeba. Lekarz godny polecenia.

Jak dla mnie lekarz niekompetentny, ostatnio byłam u niego, z gorączką chorym gardłem i zapchanym nosem, przepisał mi Herbapect i witaminę C, poszłam do innego lekarza, dostałam antybiotyk i tygodniowe L4, natomiast dr Salim, stwierdził że jestem zdrowa. Nie polecam tego lekarza.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Rzetelnie przeprowadza badania. Polecam z czystym sumieniem.