mgr Sylwester Kłosmgr Sylwester Kłos - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

mgr Sylwester Kłos

Dietetyk, Trener

Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci oraz chorobach dietozależnych i przy alergiach pokarmowych. Plany żywieniowe dobieram indywidualnie do danego przypadku uwzględniając tryb życia i preferencje smakowe.

Współpracuję, także z osobami, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej oraz nabywaniu tkanki mięśniowej, jak również z tymi, którzy chcą poprawić samopoczucie, czy wzmocnić organizm. Swoją pracę rozpocząłem od siebie i zmieniłem swoje życie na lepsze, zmagając się z wieloma dolegliwościami zdrowotnymi nabytymi poprzez niewłaściwe odżywianie się:)

I dziś wielu z moich pacjentów obserwując swoje ciało jest pozytywnie zaskoczonych z naszej współpracy. Poprawia się ogólny stan zdrowia, wzrasta poziom koncentracji, dobre samopoczucie, a zmęczenie przestaje mieć miejsce.

Dietetyka, sport i wpływ tych elementów na zdrowie jest moją pasją. Poświęciłem wiele energii by dziś móc się z Wami dzielić zdobytym doświadczeniem. Z otwartym umysłem, wciąż poszerzam wiedzę. Jestem autorem wielu publikacji, które możesz znaleźć m.in. na blogu znanylekarz.pl

w sports-med byłem na pakiecie miesięcznym, którego przedłużałem dwukrotnie i jestem bardzo zadowolony, kontakt praktycznie 24h na dobę:). Podczas współpracy zrobiłem najlepszą formę w życiu, polecam i pozdrawiam:)

Jakiś czas temu byłem na konsultacji dot. diety i zdrowego żywienia, jestem zadowolony, otwarcie polecam Pana Sylwestra !