lekarz Sylwester Szewczyk

śmiało można powiedzieć- Mój Lekarz,człowiek podchodzi do pacjenta z empatią,potrafi pomóc w każdej chwili,zaradzi i od razu postawi diagnozę,zachęci nawet leni do ćwiczeń, polecam

polecam

W październiku 2020 roku doznałam poważnego złamania kości promieniowej reki. W koszalińskim szpitalu przeszłam operacje wykonaną przez Pana Doktora Szewczyka. Obecnie, tydzień po zdjęciu gipsu ręką jest w pełni sprawna. Jestem nauczycielką muzyki, moge grać na fortepianie wymagające technicznie utwory tak, jak robiłam to przed wypadkiem. Jestem ogromnie wdzieczna Panu Doktorowi Szewczykowi za pomoc. Polecam wszystkim pacjentom tego wspaniałego lekarza. Maria Prewysz-Kwinto

Maria Prewysz-Kwinto

baaardzo kompetenntny i mily lekarz, poświęcił duzo czasu ,przeanalizowal dokumentację i profesjonalnie zajał sie pacjentką ,dziekuje także na nadzieję...

w 2013 r. uratował mi palca wskazującego, chociaż spisany był już na straty. dr Sylwester Szewczyk jest bardzo miłym człowiekiem, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dołożył wszelkich starań, bym miała ten palec, bo to jedyna moja w miarę zdrowa ręka /po polio/.