Sylwia Cetera

Internista, Onkolog

1,1

Gdyby była ocena niższa to dałabym z - 100000 !!!!! Najgorszy lekarz, najgorszy człowiek jakiego w życiu spotkałam !!!!! Lekarzem to nie można jej nazwać , ta ów pani (specjalnie z małej litery za brak szacunku do niej) Kompletny brak wyczucia, empatii, wiedzy nic co mogło by wskazywać na bycie lekarzem! Z każdym wypowiadanym słowem co raz większa ignorancja z jej strony! Pokazałam jej skierowanie z rozpoznaniem , symbolem i się pytałam co to jest i tak dalej to mnie wyśmiała że nie umiem czytać !!!! Nosz ku... ! Czy ja jako laik idąc do onkologa mam znać wszystkie symbole z ICD 10 ? Chyba ona powinna być od tego?
Pierwszy raz opisuje kogoś, ale teraz nie mogłam inaczej niech nikt do niej nie idzie jeżeli nie chce się zdenerwować ! Tragedia... Od razu bym jej odebrała prawa do wykonywania zawodu ! Ma wyżej du** niż sra ( bardzo przepraszam za słownictwo ale inaczej się nie da jej opisać ! )
Bardzo NIE POLECAM !!!!!

Pilne skierowanie z nagle powstałą naroślą pod pachą - zero zainteresowania, pani nawet nie spojrzala na skierowanie, cóż, nawet nie raczyła spytać o co chodzi.. Zostaliśmy wyproszeni z gabinetu pod pretekstem zapisania w rejestracji na najbliższy wolny termin, choć mila pani w rejestracji twierdziła, że z pilnym skierowaniem powinniśmy iść bezpośrednio do 'pani doktor' - ot łamigłówka! Pani chyba nie studiowała medycyny z powołania.. Serdecznie nie polecam!

Człowiek chory na raka z bólami szuający pomcy u Pani doktor zostaje utwierdzony że to już koniec i niepotrzebnie zabiera jej czas .Pani doktor jest osobą bardzo wyniosłą i zfrustrowaną .Taki lekarz absolutnie nie nadaje się do pracy z ludzmi którzy kończą swoją drogę życiową .Szkoda tylko że takie osoby zabierają nasze zle ulokowane pieniądze które musimy odprowadzać do państwa .Nie polecam .Pani doktor powinna się Pani wstydzi i przypomnieć sobie przysięgę którą Pani składała .

Brak słów, żeby wyrazić brak kompetencji tej pani. Nie dość, że nie chce leczyć to jeszcze dodatkowo brak kultury osobistej. Zero empatii, pacjenta skazuje na śmierć bez zapoznania się z dokumentacją medyczną. Nie polecam, jeśli ktoś chce się leczyć polecam poszukać innego lekarza i nie tracić czasu na tą panią.

Najgorszy lekarz i człowiek z jakim miałam kontakt. Wizyta u tej kobiety to koszmar. Brak wyczucia, wiedzy i empatii. Tylko drwina i kpina z pacjenta. Nie polecam a wręcz odradzam. Unikajcie tej kobiety.

Ta "pani doktor" ma spore problemy z psychika. Jestem osoba wierzaca w Boga i jedno widac od razu, ta kobeita nie ma szacunku ani do ludzi ani do Boga, inaczej nie zachowywalaby sie w ten spodob. Poniza drugiego czlowieka bo jest pacjentem i jakby jest od niej zalezny. Przykre. Dlugo nie moglam dojsc do siebie po spotkaniu z ta osoba.

Ta kobieta jest chora psychicznie. Rozładowuje swoje frustracje na pacjentach, jest cyniczna i niekompetentna. Wyśmiewa kolegów po fachu, nie wspominając o pacjencie. Kultura osobista w tym przypadku nie istnieje.

Kobieto co ty tam robisz? Po prostu nie nadajesz się!Szkoda tylko tam tych chorych ludzi !Zresztą Zus w Ostrowie miał dawno złą opinie Pani doktor tylko to potwierdza!Trzeba to zmienić! Ludzie nie dajmy się zwariować!

Jak można być orzecznikiem onkologiem która nie zna się na sprawach chirurgicznych czy ortopedycznych?Z pacjentem nie zamienia słowa ,i daje '0' procent!!!Trzeba to zmienić! Nie mówiąc o uprzejmości tej 'Pani' doktor!Współczuje pacjentom onkologi!

omijajcie z daleka ,to ta babka z zus -ostr wlkp-,,orzecznik,,co za beznadzieja i brak kompetencji,na pewno nie leczy...