Sylwia Cetera

Internista, Onkolog

1,9
1,8

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, która potrafi wspaniałe wyjaśnić wszystkie tematy i wątpliwości w prosty i zrozumiały dla pacjenta sposób. Poświęca czas na każdego pacjenta.

Bardzo pomocny lekarz. Pani doktor jest zaangażowana w sprawę pacjenta. Osoba zdecydowanie powołana do swojego zawodu. Potrafi doradzić oraz pocieszyć w miare możliwości. Zdecydowanie rekomenduje Panią doktor

Bardzo polecam Panią dr Ceterę. Jest profesjonalna i wyszkolona w swojej dziedzinie. Potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zdiagnozować co dolega. Tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób, doradza. Poświęca swój czas pomimo, że godziny przyjęcia juz dawno minęły. Uprzejma i bardzo empatyczna. Z całego serca polecam wszystkim.

Z całego serca polecam wszystkim.

Ta Pani na pewno nie powinna być lekarzem. Ciężko chorego pacjenta traktuje z góry, totalnym brakiem szacunku. Wyśmiewa pracowników oddziału chirurgii, lekarzy i osoby przygotowujące wypisy. Do tego tempa że świat nie widział, nie potrafi czytać dokumentacji medycznej. Mam nadzieję że przeczytają to włodarze szpitala. Oficjalna skarga będzie wysłana.

Pilne skierowanie z nagle powstałą naroślą pod pachą - zero zainteresowania, pani nawet nie spojrzala na skierowanie, cóż, nawet nie raczyła spytać o co chodzi.. Zostaliśmy wyproszeni z gabinetu pod pretekstem zapisania w rejestracji na najbliższy wolny termin, choć mila pani w rejestracji twierdziła, że z pilnym skierowaniem powinniśmy iść bezpośrednio do 'pani doktor' - ot łamigłówka! Pani chyba nie studiowała medycyny z powołania.. Serdecznie nie polecam!

Najgorszy lekarz i człowiek z jakim miałam kontakt. Wizyta u tej kobiety to koszmar. Brak wyczucia, wiedzy i empatii. Tylko drwina i kpina z pacjenta. Nie polecam a wręcz odradzam. Unikajcie tej kobiety.

Człowiek chory na raka z bólami szuający pomcy u Pani doktor zostaje utwierdzony że to już koniec i niepotrzebnie zabiera jej czas .Pani doktor jest osobą bardzo wyniosłą i zfrustrowaną .Taki lekarz absolutnie nie nadaje się do pracy z ludzmi którzy kończą swoją drogę życiową .Szkoda tylko że takie osoby zabierają nasze zle ulokowane pieniądze które musimy odprowadzać do państwa .Nie polecam .Pani doktor powinna się Pani wstydzi i przypomnieć sobie przysięgę którą Pani składała .

Brak słów, żeby wyrazić brak kompetencji tej pani. Nie dość, że nie chce leczyć to jeszcze dodatkowo brak kultury osobistej. Zero empatii, pacjenta skazuje na śmierć bez zapoznania się z dokumentacją medyczną. Nie polecam, jeśli ktoś chce się leczyć polecam poszukać innego lekarza i nie tracić czasu na tą panią.

Gdyby była ocena niższa to dałabym z - 100000 !!!!! Najgorszy lekarz, najgorszy człowiek jakiego w życiu spotkałam !!!!! Lekarzem to nie można jej nazwać , ta ów pani (specjalnie z małej litery za brak szacunku do niej) Kompletny brak wyczucia, empatii, wiedzy nic co mogło by wskazywać na bycie lekarzem! Z każdym wypowiadanym słowem co raz większa ignorancja z jej strony! Pokazałam jej skierowanie z rozpoznaniem , symbolem i się pytałam co to jest i tak dalej to mnie wyśmiała że nie umiem czytać !!!! Nosz ku... ! Czy ja jako laik idąc do onkologa mam znać wszystkie symbole z ICD 10 ? Chyba ona powinna być od tego?
Pierwszy raz opisuje kogoś, ale teraz nie mogłam inaczej niech nikt do niej nie idzie jeżeli nie chce się zdenerwować ! Tragedia... Od razu bym jej odebrała prawa do wykonywania zawodu ! Ma wyżej du** niż sra ( bardzo przepraszam za słownictwo ale inaczej się nie da jej opisać ! )
Bardzo NIE POLECAM !!!!!

Ta "pani doktor" ma spore problemy z psychika. Jestem osoba wierzaca w Boga i jedno widac od razu, ta kobeita nie ma szacunku ani do ludzi ani do Boga, inaczej nie zachowywalaby sie w ten spodob. Poniza drugiego czlowieka bo jest pacjentem i jakby jest od niej zalezny. Przykre. Dlugo nie moglam dojsc do siebie po spotkaniu z ta osoba.