lekarz Sylwia Kucia-Kuźma

Polecam Panią Doktor Sylwię Kucia-Kuźma. Bardzo cierpliwa świetnie przeprowadziła wywiad zaproponowała konkretne badania, które potwierdziły diagnozę. Życzliwa osoba i bardzo kompetentna to czego nie dało się wykryć innym kardiologom Pani Doktor udało się od razu. Gorąco polecam oby więcej było tak wyedukowanych lekarzy w naszym otoczeniu.

Pani doktor zajęła się mną w trudnych okolicznościach, bardzo cierpliwie i skutecznie. Z czystym sercem polecam

Leczę się kardiologicznie od dwudziestu kilku lat. Pani doktor Sylwia Kucia-Kuźma jest moim lekarzem kardiologiem od ośmiu lat. Nie poznałam dotąd tak wspaniałego Lekarza i Człowieka! Zawsze życzliwa uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Nawet w sytuacjach nagłych zawsze mogłam liczyć na jej pomoc. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i coś czego brakuje dzisiaj wielu lekarzom - ogromną empatię i serce do pacjenta i zawodu, który wykonuje. Jest takim moim " lekarzem bez granic " ! Polecam !

Zdecydowanie nie polecam. Przyjęcie z dużym opóźnieniem w późnych godzinach wieczornych. Wizyta wręcz upokarzająca dla pacjenta. Nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat pani doktor. Odniosłam wrażenie ,że jest tym lekarzem przez przypadek albo za karę- takie właśnie sprawia wrażenie. (wizyta w ramach funduszu)