lekarz Sylwia Kucia-Kuźma

3,5
3,5

Leczę się kardiologicznie od dwudziestu kilku lat. Pani doktor Sylwia Kucia-Kuźma jest moim lekarzem kardiologiem od ośmiu lat. Nie poznałam dotąd tak wspaniałego Lekarza i Człowieka! Zawsze życzliwa uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Nawet w sytuacjach nagłych zawsze mogłam liczyć na jej pomoc. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i coś czego brakuje dzisiaj wielu lekarzom - ogromną empatię i serce do pacjenta i zawodu, który wykonuje. Jest takim moim " lekarzem bez granic " ! Polecam !

Zdecydowanie nie polecam. Przyjęcie z dużym opóźnieniem w późnych godzinach wieczornych. Wizyta wręcz upokarzająca dla pacjenta. Nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat pani doktor. Odniosłam wrażenie ,że jest tym lekarzem przez przypadek albo za karę- takie właśnie sprawia wrażenie. (wizyta w ramach funduszu)