Najlepszy lekarz rodzinny w Zielonej Górze. Pani Doktor przyjmuje aktualnie w przychodni Skarbowej na ul. Chopina, więc dojazd idealny! To najlepszy lekarz jakiego znam z mężem. Zawdzięczamy wiele i cenimy za trafną diagnostykę, cierpliwość i ogromne wsparcie, którego mąż potrzebuje w swojej sytuacji. Lekarza, który by tak dokładnie przeglądał i analizował wszystkie badania i łączył w całość z objawami - ze świecą szukać! A Pani Doktor potrafi!!!!!

Pani doktor jest cudną osobą i kompetentnym medykiem, nie bojącym się rozmawiać z pacjentem, pamięta rozmowy o stanie zdrowia po kilku miesiącach , jest rzeczowa, nie nadużywa antybiotyków, wywiad robi konkretny, zaleca profilaktykę a jak się na czymś nie zna to się przyznaje, Przepisałam się po szczepieniu na WZWB, taki wywiad zrobiła u obcej osoby mimo ze było to ostatnie szczepienie z cyklu, że bez wahania przepisałam cała rodzinę i nie żałuje

lekarz z wielkim sercem i poświęceniem .trafne diagnozy ,zawsze wesoła i uśmiechnięta ma podejście do pacjentów ,zawsze mnie wysłucha

Jedyny lekarz, który leczy człowieka, a nie tylko pęcherz czy wątrobę - ma holistyczne podejście do pacjenta. Doskonale pamięta historię choroby. Przy tym cudowny człowiek.

Lekarz z powołania, jestem zachwycona. Przepisałam cała rodzinę do doktór Michalak. Mam niepełnosprawną matkę, wcześniej leczyłam ją u innych lekarzy i podawano jej tylko leki uśmierzające ból i czekano na śmierć. Pani doktór wyprowadziła pacjentkę, znów cieszy się życiem choć dalej jest niepełnosprawna. Jako jedyna realizuje wizyty domowe u pacjentki, których wcześniej mama nie miała przez całe dziesięć lat leczenie przez innych lekarzy. Cieszę się, że po wielu latach przykrych doświadczeń z opieką medyczną wreszcie trafiłam na lekarza z powołania. Dziękuję Pani za odzyskanie wiary w lekarza

Nie polecam, nie zachowała należytej ostrożności przy przepisywaniu leku, na który byłam uczulona a powinna, bo byłam po ciężkiej chorobie. Do dzisiaj ponoszę konsekwencje jej błędu i nie usłyszałam nawet prostego słowa jakim jest" przepraszam"

Wspaniały lekarz , nadzwyczajne kompetencje , trafione diagnozy , doskonałe podejście do pacjenta . Miła i rzeczowa .

LEKARZ Z POWOŁANIEM , TRAFNE DIAGNOZY, TŁUMACZY NA CZY POLEGA LECZENIE. TO TEGO PANI DOKTÓR PRZEPROWADZA SZCZEGÓŁOWY WYWIAD CO POZWALA NA ODPOWIEDNI DOBÓR LEKÓW . DODATKOWE SKIEROWANIA I BADANIA ZAWSZE KIEDY POTRZEBA .ZAPISAŁAM CAŁA SWOJA RODZINE.

lekarz zangażowany, kompleksowo sprawdzający przyczyny choroby, leki przepisuje dopiero po dokonaniu wszelkich badań pozwalających na postawienie diagnozy

Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Zazwyczaj stresuję się wizytą u lekarza ale tutaj pani doktor jest taka że, można jej wszystko powiedzieć i zawsze coś poradzi na problemy ciała i ducha.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zielona Góra"?

Robert Sapa

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra

ALDEMED Centrum Medyczne Szpital Filia Zastal
Towarowa 20
65-114 Zielona Góra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra