Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Zielona Góra

lekarz Janusz Tylewicz

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
65-534 Zielona Góra

Leczyłam 40 lat temu swoje dzieci , taraz ja się u niego leczę .

URATOWAL MI ZYCIE !!!!!!

Jestem mu wdzięczna , Wcześnie rozpoznał raka płuc , pilnie skierował na zdjęcie i dał skierowanie so szpitala by zdjęcie obejrzeliu specjaliści . Na drugi dzień byłąm w szpitalu
Diagnoza okazałą się trafna . Nowotwór złośliwy płuca . W szpitalu zielonogórskim wyznaczyli mi operacje ( przyjęcie do szpitala ) ...
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Robert Sapa

Lekarz rodzinny, Internista

jestem ZADOWOLONY W 100% zarówno Ja jak i moja Rodzina

Wioletta Szlęk-Królikowska

Aldemed

65-001 Zielona Góra

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że jestem bardzo zdziwiona tak niekorzystnymi opiniami innych użytkowników względem Pani Doktor.
Pacjentką Pani Dr Szlęk-Królikowskiej jestem od początku tego roku.Kilkukrotnie musiałam się wybrać na wizytę głównie ze względu na sezonowe przeziębienia. Po pierwsze zawsze gdy jestem chora mam szansę na przyjęcie tego samego dnia, Pani Doktor zawsze poświęca mi swój czas, słucha o moich dolegliwościach, bada (osłuchowo, gardło, mierzy ciśnienie) i zleca kuracje. Zdarzało się, ...
Opinia dodana przez: Sandra

Marek Gretschel

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Aldemed
Sulechowska 4a ?/ Niepodległości
Zielona Góra

Dr. Marek Gretschel wysłał mnie do szpitala w Warszawie, tam otrzymałem wiadomość że lekarz u którego się leczyłem przes dłuższy czas (M. Gretschel) zachował się jak prawdziwy fachowiec.

lekarz Czesława Janiak

Lekarz rodzinny

Filia SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNEGO - UROLOG BROMBER, HALIŃSKA SPÓŁKA JAWNA
Wyszyńskiego 99
65-001 Zielona Góra

Lekarka kompetentna, trafnie diagnozuje, leki zapisuje z zastanowieniem, bez pospiechu, bez problemu daje skierowania do specjalistów, polecam
Opinia dodana przez: Maria

Sylwia Michalak

aldemed filia Zastal

Zielona Góra

Najlepszy lekarz rodzinny w Zielonej Górze. Pani Doktor przyjmuje aktualnie w przychodni Skarbowej na ul. Chopina, więc dojazd idealny! To najlepszy lekarz jakiego znam z mężem. Zawdzięczamy wiele i cenimy za trafną diagnostykę, cierpliwość i ogromne wsparcie, którego mąż potrzebuje w swojej sytuacji. Lekarza, który by tak dokładnie przeglądał i analizował wszystkie badania i łączył w całość z objawami - ze świecą szukać! A Pani Doktor potrafi!!!!!
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Hanna Piechowiak

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wyszyńskiego 99
65-001 Zielona Góra

Świetna lekarka! Jej podejscie do pacjenta jest znakomite, jest dociekliwa dowiadujac sie o przebieg choroby i stara sie wszystkiemu zaradzic jak najlepiej. Nie rozklada rak jak inni gdy objwy nie pozwalaja postawic od razu jasnej diagnozy, szuka przyczyny do skutku, choc nieczesto sie to zdarza gdyz jej diagnozy sa bardzo celne. Nigdy nie robi problemow ze skierowaniem na badania. Moze wydawac sie nieco oschla, ale dla mnie jest zawsze bardzo ...

lekarz Jerzy Jakubiak

65-534 Zielona Góra

Bardzo zły lekarz. Wielkie problemy z dostaniem się do niego, nie ma czasu podjechać do pacjentki mieszkającej trzy ulice dalej. Ale największym problemem jest wystawianie przez niego skierowań do innych lekarzy czy na badania, a raczej ich brak. "Doktor" po prostu ich nie da, zbywa pacjenta słowami, że to niepotrzebne i że "on już wszystko wie".
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Agnieszka Bartkowiak

Zielona Góra

Profesjonalny i bardzo dobry lekarz rodzinny, najlepszy w Aldemedzie. Pani Doktor jest dociekliwa i pomaga pacjentów odnaleźć przyczynę stanu zdrowia. Badania i skierowania w celu diagnozy. Zwolnienie również wchodzi w rachubę. Wyczytywanie nazwisk sprawia sprawne działanie kolejki. Tacy lekarze wprowadzają nowe standardy w służbie zdrowia. Dziękuję Pani Doktor.

lekarz Krzysztof Rokicki

ALDEMED Centrum Medyczne Szpital Filia Zastal
Towarowa 20
65-114 Zielona Góra

Najlepszy lekarz w Zielonej Górze. Specjalista i bardzo dobry człowiek. Nigdy nie odmówił pomocy. Walą do niego pacjenci z całej Polski. Jak szukacie lekarza rodzinnego w lubuskim to tylko pan doktor. Zdrówka dla pana doktora.
Opinia dodana przez: Marek

Lekarze rodzinni w Zielonej Górze