Lekarze Lekarz rodzinny Zielona Góra

Lekarz medycyny estetycznej

Estetyka Piękna Sybilla
Kazimierza Wielkiego 24/2
Zielona Góra

Serdecznie polecam Panią Doktor. Atmosfera w gabinecie jest fantastyczna..od razu człowiek zapomina o strachu :) Wszystko dokładnie wytłumaczone. A efekty są rewelacyjne ! Dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

Grażyna Stawska

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Lekarski
65-072 Zielona Góra

Opinia do prawa jazdy: kompetentnie, konkretnie, bez zbędnych ceregieli i atmosfery z zeszłej epoki (aluzja do WOMPu). Polecam!
Opinia dodana przez: Grzesiek

lekarz Maria Świętoń

Aldemed filia Zastal
Sulechowska
Zielona Góra

Świetna lekarka daje skierowania do wszystkich specjalistów i na badania . poświęca dużo czasu dla pacjenta.

Irena Kasprowiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Pani dr. jest bardzo miłą osobą. Jedyny minus to taki, że sama nie 'bawi się' w diagnozowanie choroby tylko wysyła do specjalisty. Co dla jednych jest minusem, a dla innych plusem. Ogólnie polecam Panią dr. dla małych i dużych dzieci :)
Opinia dodana przez: Ana

lekarz Maria Zapotoczna

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Pani pediatra bardzo dobra, bardzo fajne podejście do dzieci, uspokoja, tlumaczy rodzicom, ale ma JEDNA I BARDZO ISTOTNĄ WADE: WIZYTA POTRAFI OPÓŹNIĆ SIĘ NAWET O 1,5 GODZINY! Trudno czekać z maleńkim dzieciaczkiem do tego jeszcze chorym> Panie rejestratorki, a szczególnie jedna BARDZO NIE MIŁA, wogóle w rejestarcji syf i charmider!

Sylwia Michalak

aldemed filia Zastal
Zielona Góra

Prawdziwy lekarz z powołania, empatyczny, konkretny. Wnikliwa, rzetelna a jednocześnie bardzo ciepła osoba. Aktualnie Pani Doktor przyjmuje w przychodni na ul. Fabrycznej
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Tomasz Łaszczyński

Marimed
Zielona Góra

Koszt wizyty zwiazany z tym, ze odbyla sie za granica.

lekarz Krzysztof Rokicki

ALDEMED Centrum Medyczne Szpital Filia Zastal
Towarowa 20
65-114 Zielona Góra

Najlepszy lekarz w Zielonej Górze. Specjalista i bardzo dobry człowiek. Nigdy nie odmówił pomocy. Walą do niego pacjenci z całej Polski. Jak szukacie lekarza rodzinnego w lubuskim to tylko pan doktor. Zdrówka dla pana doktora.
Opinia dodana przez: Marek

Artur Bubień

Lekarz rodzinny

ALDEMED Poradnia Ginekologiczno - poloznicza (Fila Zastal)
ul. Sulechowska 4a
Zielona Góra

Dr Artur Bubień przyjmuje w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w przychodni Aldemed w Zielonej Górze. Za każdym razem moge liczyć na pełen profesjonalizm z jego strony. Spokojny, rzetelny, nakierowany wyłącznie na pacjenta. Polecam korzystanie z usług Pana doktora.
Opinia dodana przez: Pacjent onkologiczny

lekarz Robert Sapa

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
65-534 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze poświęca dużo czasu, prowadzi wyczerpujący wywiad, zlecą kompleksowe badania. Od lat jestem zadowolona z opieki doktora Sapy.
Opinia dodana przez: EMILIA
Bardzo polecam Panią doktor Bartkowiak. Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem. Pani doktor szybko wiedziała jakie podjąć leczenie przy mojej chorobie. Wysłuchała i pomogła. Bardzo uprzejma i konkretna. Jeden z najlepszych lekarzy u jakich byłam. Polecam.

lekarz Janusz Tylewicz

65-534 Zielona Góra

Leczyłam 40 lat temu swoje dzieci , taraz ja się u niego leczę . URATOWAL MI ZYCIE !!!!!! Jestem mu wdzięczna , Wcześnie rozpoznał raka płuc , pilnie skierował na zdjęcie i dał skierowanie so szpitala by zdjęcie obejrzeliu specjaliści . Na drugi dzień byłąm w szpitalu Diagnoza okazałą się trafna . Nowotwór złośliwy płuca . W szpitalu zielonogórskim wyznaczyli mi operacje ( przyjęcie do szpitala ) za miesiąć. Pojechałam ...
Opinia dodana przez: Hanka

Hanna Najdowska

Lekarz orzecznik ZUS, Neurolog

nie ma takiego orzecznika w ZUS
Zielona Góra

Pani doktor jest osobą bardzo życzliwa i uprzejmą osobą .Tłumaczy sposób leczenia choroby. Polecam leczenie u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Jan Burger

Lekarz medycyny pracy

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Byłem dzisiaj na wizycie. Przemiły Pan. Wszystko wyjaśnione. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jerzy Jakubiak

65-534 Zielona Góra

Bardzo zły lekarz. Wielkie problemy z dostaniem się do niego, nie ma czasu podjechać do pacjentki mieszkającej trzy ulice dalej. Ale największym problemem jest wystawianie przez niego skierowań do innych lekarzy czy na badania, a raczej ich brak. "Doktor" po prostu ich nie da, zbywa pacjenta słowami, że to niepotrzebne i że "on już wszystko wie".
Opinia dodana przez: Agata

Marek Gretschel

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Aldemed
Sulechowska 4a ?/ Niepodległości
Zielona Góra

Pan Marek prowadził moje leczenie kilka lat. Kontrolował systematycznie przebieg leczenia. Dzięki niemu komfort w oddychaniu zdecydowanie się polepszył. Dodatkowo teraz rzadziej choruje niż przed leczeniem. Polecam i pozdrawiam. P.S. Astma

lekarz Hanna Piechowiak

Gabinet
Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, trafnie diagnozuje przyczynę choroby. Jest dosyć stanowcza w kontakcie z nadwrażliwym rodzicem i myślę że tak być powinno, bo przecież chodzi o zdrowie i dobro małego pacjenta, a nie o mówienie co chciałaby usłyszeć mama lub tata dziecka. Bardzo polecam panią Piechowiak. Po prostu kompetentna:)
Opinia dodana przez: Majster

lekarz Małgorzata Serwinowska

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

lecze się u Pani Doktor od lat. podobnie jak cała moja rodzina. Bardzo cenię sobie zaangażowanie kompetencje i pozytywny stosunek do pacjenta
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Wiesława Biegalska-Urbanik

Gabinety Lekarskie " ZACISZE " Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Agrestowa 87
65-780 Zielona Góra

Co prawda wizyty były kilka lat temu, jeszcze na NFZ, ale Pani Doktor prawidłowo rozpoznawała u mnie choroby, dawała leczenie, które działało oraz edukowała odpowiednio, aby zapobiec powikłaniom.
Opinia dodana przez: Andrzej

Wioletta Szlęk-Królikowska

Aldemed
65-001 Zielona Góra

Myślę, że te nieprzychylne opinie piszą inni lekarze z typowej zazdrości. Nigdy nie miałam żadnego problemu związanego z Panią Doktor. Nigdy nie czekam długo w kolejce, umawiam się z dnia na dzień. Pani Doktor zawsze mnie bada osłuchowo, ciśnienie, gardło, a nawet sprawdza brzuch. Nigdy nie poczułam się niezbadana czy też zbagatelizowana. Zawsze dostanę dobrze postawioną diagnozę ale kiedy nie trzeba nie przepisze leku co jest wręcz prawidłowe bo nie ...
Opinia dodana przez: M.M