lekarz Jan Burger

3,2
2,9
3,2
2,8

Byłem dzisiaj na wizycie. Przemiły Pan. Wszystko wyjaśnione. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim :)

Pierwszy i ostatni raz odwiedziłam tego lekarza i obiecałam sobie, że więcej nie skorzystam z jego usług. Lekarz ten zachowywał się normalnie do momentu, gdy miał mi wypisać zwolnienie z pracy z powodu grypy, przy temp. powyżej 38 st. Wytłumaczyłam mu, że w nowej firmie jestem dopiero pół roku i jeszcze nie wyrobiono mi legitymacji ubezpieczeniowej, ale.... przyniosłam raporty dochodów z trzech ostatnich miesięcy, na których dokładnie widać, że jestem ubezpieczona. Lekarz ten, po prostu zaczął na mnie krzyczeć i mnie umoralniać, strasząc, że jak jestem tak nieodpowiedzialna, to mam wracać do pracy i nie będę miała żadnego zwolnienia. Byłam w tak wielkim szoku, że po prostu zaczęłam wychodzić z gabinetu, wtedy z wielkim oburzeniem powiedział, że mam siadać i wypisał mi z wielkim problemem to zwolnienie. Nie polecam tego lekarza nikomu, czułam się przy nim poniżona i przerażona, potraktował mnie jak małolatę, a jestem dorosłą kobietą mającą dwójkę dzieci.

Przesympatyczny doktor, śmiało polecam. Ciężko się dostać do Pana doktora.

Przesympatyczny doktor, śmiało polecam. Ciężko się dostać do Pana doktora.

Dla mnie pan doktor był bardzo uprzejmy, wyjaśnił moją jednostkę chorobową. Daje bezproblemowo skierowania do specjalistów. Niechętnie wystawia L4 twierdząc, że wszyscy na tym tracimy...

byłe 2 razy u doktora - za pierwszym razemmiałem (nie)przyjemnośćnajpierw odsłuchać długą rozmowę prywatną doktora przez telefon zanim zajął się mną. za drugimrazembyła szybka wizyta. po 2 wizytach uważam, że doktor nawet puszkę pandory dopuściłby dopracy, byle ankieta była dobrze wypełniona. miałem wyniki badań specjalistycznych - przy pielęgniarce twierdził że za chwilę obejrzy... nawet nie spojrzał. sam też poza ankietą nie miał potrzeby zbadania mnie

NIGDY W ŻYCIU nie spotkałam takiego lekarza!! CHAMSKI, NIEUPRZEJMY, krzyczał na mnie!! a tylko dlatego, że grzecznie się spytałam czy mnie przyjmie... a on na mnie furknął i kazał mi czekać... w gabinecie był niemiły... źle się czułam... a on zaczął krzyczeć, że on też ma katar i kaszel i że on nie robi z tego tragedii!! PSYCHICZNY JAKIŚ!! NIE POLECAM!!!!!

Doktor Burger nie spełnił moich oczekiwań nawet w najmniejszym stopniu. Miałam złe wyniki moczu a doktor leczył mnie na jakieś wirusowe zapalenie. Męczyłam się dwa tygodnie przyjmując apap i ascorutical.Do tego wszystkiego z "wielką łaską" wystawił mi zwolnienie lekarskie,gdzie naprawdę było ze mną źle. W ogóle nie prowadzi rozmowy z pacjentem,nic nie tłumaczy. Nie polecam! Malwina

Leczę się już dłuższy czas u P. doktora. Z poprzednikami różnie bywało. Polecam.

Kompetentny,,spełnił moje oczekiwania.Wyczerpująco odpowiada na pytania!!

Kompetentny,,spełnił moje oczekiwania.Wyczerpująco odpowiada na pytania!!

TO NIE JEST LEKARZ!! Zwraca się w chamski sposób do pacjenta. Nie interesują go nagłe przypadki i odmawia pomocy lekarskiej.