Lekarz Medycyny Pracy Zielona Góra

Gabinet Lekarski

65-072 Zielona Góra

Opinia do prawa jazdy: kompetentnie, konkretnie, bez zbędnych ceregieli i atmosfery z zeszłej epoki (aluzja do WOMPu). Polecam!

Opinia dodana przez: Grzesiek

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pierwszy i ostatni raz odwiedziłam tego lekarza i obiecałam sobie, że więcej nie skorzystam z jego usług. Lekarz ten zachowywał się normalnie do momentu, gdy miał mi wypisać zwolnienie z pracy z powodu grypy, przy temp. powyżej 38 st. Wytłumaczyłam mu, że w nowej firmie jestem dopiero pół roku i jeszcze nie wyrobiono mi legitymacji ubezpieczeniowej, ale.... przyniosłam raporty dochodów z trzech ostatnich miesięcy, na których dokładnie widać, że jestem ubezpieczona. Lekarz ten, po prostu zaczął na mnie krzyczeć i mnie umoralniać, strasząc, że jak jestem tak nieodpowiedzialna, to mam wracać do pracy i nie będę miała żadnego zwolnienia. Byłam w tak wielkim szoku, że po prostu zaczęłam wychodzić z gabinetu, wtedy z wielkim oburzeniem powiedział, że mam siadać i wypisał mi z wielkim problemem to zwolnienie. Nie polecam tego lekarza nikomu, czułam się przy nim poniżona i przerażona, potraktował mnie jak małolatę, a jestem dorosłą kobietą mającą dwójkę dzieci.

lekarz Roman Pilecki

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED ALL" spółka cywilna
Gajowa 50
65-267 Zielona Góra

Miałem styczność z doktorem przez sąd, biegły sądowy i pomimo orzeczenia innych lekarzy , iż mam lekki stopień po zabraniu umiarkowanego on jedyny dał mi .. żaden orzekł że jestem w pełni zdrowy. Po prostu on uważa że np: złamane okulary tak jak i zdrowie nadają się do czytania a zdrowie do pełnej pracy po prostu ignorant. Odradzam.

Borówkowa 7
65-122 Zielona Góra

Pani doktor na widok mojego kolczyka i tunelu zaczęła być nie miła, kilkukrotnie zwróciłem jej uwagę na to ze kalczyki i to jak wyglądam to moja indywidualna sprawa i komentarze oraz ocenę może zostawić dla siebie i jest to nie profesjonalne z jej strony, nic sobie z tego nie zrobiła i kontynuowała temat tego jak wyglądam. Próbowałem porozmawiać z nią o tym i przdstawilem kilka argumentów za tym ze nie ma nic złego w posiadaniu kolczyków ale jedyne co usłyszałem w zamian to "ale bezczelny".. przychodzę do lekarza a nie konsultować swój wygląd ze stylistka, pani bardzo nieprofesjonalna, jej zachowanie to już zniewaga za która w sądzie wyciągane są konsekwencje.

Opinia dodana przez: Marek

pl. Pocztowy 16 (Mediko)