Artur Bubień

Lekarz rodzinny

Dr Artur Bubień przyjmuje w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w przychodni Aldemed w Zielonej Górze. Za każdym razem moge liczyć na pełen profesjonalizm z jego strony. Spokojny, rzetelny, nakierowany wyłącznie na pacjenta. Polecam korzystanie z usług Pana doktora.

Lekarz oddany pacjentowi. Interesuje się pacjentem Pomimo tego, że wielu lekarzy nie było zainteresowanych wizyta domowa Pan doktor na nią przyszedł bez najmniejszego problemu. Później regularnie dzwonił i interesował się moja sytuacją

Lekarz oddany pacjentowi. Interesuje się pacjentem

Ideał lekarza rodzinnego. Skromny, miły, bardzo kompetentny, cierpliwy. Jestem od wielu lat i nie zamierzam nigdy być u nikogo innego!

Nigdy nie zostałam odesłana z gabinetu z kwitkiem. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Najlepszy lekarz internista z jakim miałam przyjemność spotkać się w gabinecie na wizycie lekarskiej.

Polecam tego lekarza! Fachowy,rzetelny,uprzejmy, godny zaufania nawet jak nie jestes zapisany na dany dzień to zawsze znajdzie czas dla chorego, potrzebującego.

Niestety nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat tego lekarza. Brak kompetencji rekompensuje arogancją.

nie ma takich słów podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie i za drugie życie. Gdyby nie szybka interwencja P Doktora... Po prostu dziękujemy pacjent z rodziną

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Jest uprzejmy, ciekawie i cierpliwie odpowiada na pytania. Posiada imponujaca wiedze. Rownie dobry lekarz jak Pani Bartkowiak. Slowem, bardzo do rzeczy!

lekarz godny polecenia , miły , kompetentny, poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba , bez problemu daje skierowania do specjalisty, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie

Lekarz wogóle nie wczuł się w moje położenie. Zasugerował, że choroba którą podejrzewam, nie jest chorobą, że to co się ze mną dzieje to moja wina i moich genów. Odbębnił swoje w 2 minuty. Kazał mi iść na te same badania które robiłam nie wiele wcześniej mimo, że pokazałam mu wyniki. NIE POLECAM!!