2,7
2,9
2,6

Pan Marek prowadził moje leczenie kilka lat. Kontrolował systematycznie przebieg leczenia. Dzięki niemu komfort w oddychaniu zdecydowanie się polepszył. Dodatkowo teraz rzadziej choruje niż przed leczeniem. Polecam i pozdrawiam. P.S. Astma

P.S. Astma

Doktor Gretschel okazał się zwykłym gnojem. Jestem jego pacjentką od dwóch lat (na szczęście już niedługo), po czym potraktował mnie jak zwykłego śmiecia. Wszystkim odradzam tego lekarza!

Słaby lekarz. Przyszłam do niego z podejrzeniem astmy. Pan Gretschel nie zrobił nawet podstawowych badań, a jedynie spytał, co mi dolega i zasugerował, że chyba mam problem z głową. Zdecydowanie odradzam.

Dr. Marek Gretschel wysłał mnie do szpitala w Warszawie, tam otrzymałem wiadomość że lekarz u którego się leczyłem przes dłuższy czas (M. Gretschel) zachował się jak prawdziwy fachowiec.

Bardzo dobry, sympatyczny, cierpliwy i rozsadny lekarz. Nie rozumiem innych opin.

Nie polecam nikomu, aroganckie zachowanie, nie wypisuje skierowań do specjalisty, zero kontaktu z pacjentem

Faktycznie dłuuugo pisał ostatecznie i tak odesłał mnie do szpitala i tak robił za każdym razem mimo że nie było takiej potrzeby(zaostrzenia astmy oskrzelowej). Niemiły, gburowaty, niesympatyczny. rozumiem, że lekarz ma być mądry i dobrze leczyć a nie być damą do towarzystwa ale trochę kultury wypadałoby okazac choremu człowiekowi. W momencie gdy przyszłam na wizyte i poprosiłam o zaswiadczenie ze sie tam lece to się zbulwersowal i powiedzial ze powinnam czesciej byc, co miesiac jak chce zaswiadczenie.

Nieuprzejmy i gburowaty.Brak konkretnej informacji o tym jak zamierza mnie leczyć. Ta wizyta wytąciła mnie z równowagi, bo zachowywał się wobec mnie bardzo niegrzecznie, a ja mam swoje lata i jestem zdziwiona takim brakiem kultury.Zdecydowanie odradzam tego lekarza

wizyta spowodowała skargę u rzecznika praw pacjenta, lekarz trzymając wyniki w ręce prosił o odnalezienie ich w mojej dokumentacji, nie patrząc co trzyma w rękach-sytuacja kuriozalna, wyproszony zostałem z gabinetu i miałem przyjść z wynikami na następną wizytę, po skardze zostałem przeproszony!!!

Tragedia jednym słowem doktor po prostu nie traktuje swojej pracy jak powinien zamiast lekarzem powinien chyba był zostać pisarzem. Na dodatek pisząc i oglądając RTG robi dziwne miny zachowuje się jak Narcyz lub Adonis, smaruje ręce kremem zamiast skupić się na pacjencie a jak zapytać o diagnozę to nic konkretnego nie powie.