2,7
2,9
2,6

dokładny, skrupulatny i przede wszystkim skuteczny lekarz. Zna swoja profesję

dokładny, skrupulatny i przede wszystkim skuteczny lekarz. Zna swoja profesję

Wspaniały lekarz , tłumaczy wszystko , prawdą jest że długo pisze w karcie informacyjnej pacjenta opinię o zdrowiu i że długo trzyma w gabinecie . Jestem bardzo zadowolona

tragedia jedym slowem , doktor poprostu nie traktuje swojej pracy jak powinien zamiast lekarzem powinien chyba był zostac pisarzem:)

Brawo to prawdziwy lekarz z powołania , wytłumaczył na czym polega choroba i jak ją leczył . Prawdą jest że ten lekarz trzyma długo pacjentów w gabinecie ale to dobrze . bada bardzo dokładnie Jestem zadowolona .Polecam wizytę na 1000%

najwazniejsza sprawa dla tego pana jest wpisywanie do karty robi to tak długo poprostu nic nie robi tylko wpisuje i wpisuje mało co rozmawia z pacjentem licza sie dla niego tylko obszerne wpisy do karty wizyta polega na tym ze mowi sie co dolega a on opisuje to przez nawet 20 min. i tyle . nie polecam