Filtruj terminy

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Aldemed
Sulechowska 4a ?/ Niepodległości
Zielona Góra

Dr. Marek Gretschel wysłał mnie do szpitala w Warszawie, tam otrzymałem wiadomość że lekarz u którego się leczyłem przes dłuższy czas (M. Gretschel) zachował się jak prawdziwy fachowiec.

lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

Pulmonolog, Alergolog

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

Nie polecam. Przez dwa lata mówiła mi, że nie ma szczepionek na alergię mego syna. Poszedłem do innej lekarki. Jak usłyszała o braku szczepionek to nie mogła w to uwierzyć. Szczepionki są, kuracja w trakcie. Zmarnowane dwa lata dziecka (męczył się biedak z alergią tyle czasu), dodatkowo naraziła go na astmę!!!
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Danuta Bobrowska

Pulmonolog, Alergolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Barbara Sokołowska

Pulmonolog, Pediatra

Zielona Góra

Super lekarz. szkoda, że zakończyła już karierę. To lekarz idealny. Oby młodsze pokolenie uczyło się od takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Mikołaj Mądry

FEMVITA
Strumykowa 28/G3
65-001 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, fachowiec i konkretny człowiek. Jeśli macie Państwo problemy z płucami ale również podejrzewacie choroby wewnetrzne, należy odwiedzić Pana Doktora. Skierowanie na specjalistyczne badania. Dziękuję Panie Doktorze.

lekarz Olgierd Korzeniewski

Pulmonolog, Radiolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pan doktor może niezbyt wylewny, ale fachowy i życzliwy. Leki okazały się skuteczne, a mój stan uległ zdecydowanej poprawie.

lekarz Hanna Łuczak-Aszkowska

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Do zaznaczonych w ocenie pozycji, pragnę dodać niebywałą opiekuńczość Pani doktor,charakteryzującą się kompleksowym spojrzeniem na choroby współistniejące. Szczerze polecam!

lekarz Janina Duszyńska-Radzik

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

Super lekarz.Pani doktor pracuję już chyba 50 lat,ale nie straciła młodzieńczej werwy i zapału do pracy.Dobry lekarz i dobry człowiek

lekarz Barbara Sokołowska

Pulmonolog, Pediatra

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

niestety podejście tej pani jest wielce lekceważące, masakra, nawet boję się pójść drugi raz aby nie zostać potraktowanym jak papier,
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Renata Sikora-Baryła