Aniol nie lekarz, pani doktor leczyla mnie kilka lat .Dzieki uniknelam operacji tarczycy.P.doktor zalecila leczenie jodem,do dzis mam hormony tarczycy w normie a minelo od tamtej pory ok.8-miu lat.Dziekuje

Pani Doktor to Anioł tylko w białym fartuchu. jestem od 11 lat po operacji tarczycy miałam odczynienia z różnymi endokrynologami i tu Miałam szczęście ze trafiłam do Pani doktor miałam bule stawów i mięśni - chodziłam od ortopedów i reumatologów wszyscy rozkładali ręce - Pani Doktor szybko postawiła diagnozę witamina D i wapń oraz silną anemie. Z zamkniętymi oczami polecam Panią Doktor M.Bocian

Z zamkniętymi oczami polecam Panią Doktor M.Bocian

Niestety nie mam najlepszego zdrowia i dlatego często odwiedzam lekarzy. Pani dr Pietrzyk jest najlepsza i przy tym bardzo sympatyczna. Mam problem z tarczycą i brakiem wit. D i wapnia w organizmie. Te braki zdiagnozowała właśnie Pani doktor inni lekarze byli bezradni. Teraz jestem w trakcie leczenia i mam nadzieję, że będzie dobrze.

Najgorszy lekarz jakiego można sobie wyobraźić. Na wizytę nie poświęca więcej niż 90 sekund, a dawką hormonów tak żonglowała mojej narzeczonej, że najpierw zbiła jej TSH do 0, a potem do 400% normy. Szczerze odradzam. Brak profesjonalizmu i rzeczowego podejścia do pacjenta. Doktor nie potrafiła przyznać się do błędu, a co gorsza nie starała się zrekompesnować swojej pomyłki w dalszym leczeniu.

Cudowna lekarka. Chodziłam od 2 lat po róznych lekarzach z bóklami mięśni, kości i stawów. Ortopedzi rozkładali ręce, reumatolodzy też, ponieważ badania miałam dobre. Lekarze rodzinni również. Dopiero jak trafiłam do tej cudownej lekarki dostałam skierowanie na badania witaminy D i wapna. Strzał był w dziesiątkę. Uzupełniam teraz braki witaminy D i wapna. Czuję się coraz lepiej :)

Wspaniała lekarka ,brak słów....Chodziłam od lekarza do lekarza , i byłam bagatelizoana ze swoją chorobą .Pani doktor podeszła pierwszorzędnie.Teraz nie odczuwam tak bardzo tężyczki , leczenie jeszcze trwa.Życzę każdemy takiego podejścia do pacjenta.

najlepsza pod słońcem.ANIOŁ NIE LEKARZ!!!! Wcześnie rozpoznana choroba--szybszy powrót do normalności, POLECAM WSZYSTKIM

najlepsza pod słońcem.ANIOŁ NIE LEKARZ!!!!
Wcześnie rozpoznana choroba--szybszy powrót do normalności,
POLECAM WSZYSTKIM

U p. doktor leczę się prawie od 9 lat. To już chyba o czymś świadczy. Nie wiem, gdzie bym teraz była, gdyby ona w swoim czasie nie zleciła dodatkowych badań. Naprawdę mądra kobieta. Polecam każdemu. Już chyba tylko z jej powodu nie rezygnuję z usług Medicoveru

Cudowna osoba, kompetentny lekarz! gorąco polecam, jest pomocna i bezinteresowana. Kojarzy swoich pacjętow, zna ich historię i zawsze jest pomocna. Dzięki dr Pietrzyk mam ustawioną tarczycę i jestem pewna, że teraz zajdę w ciążę i wszystko będzie dobrze. Dziękuję Pani dr!!!!!

Wspaniały lekarz, bardzo żałuję że nie przyjmuje już w medicover :-( Nie trafiłam na lepszego specjalistę niż pani doktor

Wspaniały lekarz, bardzo żałuję że nie przyjmuje już w medicover :-(
Nie trafiłam na lepszego specjalistę niż pani doktor

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

Prywatny Gabinet Lekarski

LECZNICA RODZINNA "ALFA" M.Ciosek, J. Czarnecka-Mielczarek
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane