lek. dent. Szymon Dudeklek. dent. Szymon Dudek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Szymon Dudek

Stomatolog, Implantolog

Założyciel i właściciel kliniki. W roku 1998 ukończył studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od samego początku stomatologia nie była dla niego tylko zawodem ale przede wszystkim pasją.
W swojej pracy szczególnie interesuje się implantologią, protetyką i endodoncją. Rozwija się zawodowo poprzez udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach, kursach i kongresach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego oraz międzynarodowych organizacji : ICOI (najstarsza i największa organizacja zrzeszająca implantologów z całego świata) oraz DGOI. W roku 2017 po zdaniu egzaminu przed międzynarodowa komisją uzyskał tytuł lekarza implantologa.

Pana Doktora polecił mi znajomy. Zależało mi na wykonaniu implantów, choć obawiałam się, czy będzie to możliwe? Pan Doktor podjął się trudnego zadania i dzisiaj mogę uśmiechać z pełnym uzębieniem! Profesjonalizm, duża wiedza, życzliwość, wysokiej jakości sprzęt, miłe Panie asystentki. Polecam w 100%

Korzystam z usług przyjemnością od dłuższego czasu, świetna obsługa i nowoczesny gabinet ! Godny polecenia.

Godny polecenia.

Świetny specjalista. Miałam ostatnio pecha i trafiałam do lekarzy, po których zawsze coś było do poprawy. Pan doktor nie dość, że bezboleśnie przeprowadził zabieg to jeszcze na prawdę solidnie. Polecam

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia do wykonania kanałówki pod mikroskopem i nie żałuję. Jechałam na wizytę pełna obaw. Bałam się bólu o którym wspominali znajomi, tymczasem jedynym średnio przyjemnym odczuciem było uklucie przy znieczuleniu :) to pierwszy dentysta u którego czuje się w pełni komfortowo I idę zupełnie bez strachu. Świetny specjalista, 100% profesjonalizmu w wykonywanej pracy jak i podejścia do pacjenta. W gabinecie bardzo miła atmosfera, Pan Doktor zawsze uśmiechnięty, bardzo miły, wspaniały człowiek, w skrócie - niesamowicie sympatyczny :) wspomnę również, że Pani asystentka to przemiła kobieta, zawsze uśmiechnięta. Dzięki takiej atmosferze pacjent aż chce wracać częściej na fotel :) z pewnością nie zakończę wizyty tylko na leczeniu kanalowym i zostane juz na dluzej. Z pełną świadomością POLECAM. Z wyrazami szacunku I podziękowania za profesjonalnie wykonaną pracę, Edyta Ł.

Nowocześnie urządzony gabinet, wysokiej jakości sprzęt, profesjonalizm lekarza, miła obsługa, kojące "Radio em". Usługa warta swej ceny.POLECAM innym!! Bożena

Bożena

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gorzyce"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Raciborska 84