lekarz Tadeusz Czopek

Internista, Kardiolog

2,9

Moja rodzina jest bardzo wdzięczna Panu doktorowi za opiekę lekarską. Jest w porządku, empatyczny, fachowy i po prostu ludzki.

Nic dobrego nie powiem o tym niby lekarzu. Jest bezczelny i niedouczony. Trafić do niego na oddział to chyba największy pech. Po dzisiejszej wizycie u niego w gabinecie w szpitalu uwierzyłam we wszystkie złe opinie na jego temat. Nie można się doprosić o dodatkowe badania czy konsultacje. Jedyne co potrafi to insynuować alkoholizm. A pacjent jest poważnie chory. Kieruje się prywatnymi uprzedzeniami a nie dobrem pacjenta. Długo będę żałować, że mój tata trafił do niego na oddział.

Gorąco polecam doktora Czopka. Profesjonalne podejście, nie lekceważy swoich pacjentów. Godny zaufania.

nie wiem z kąt biorą się te pozytywne opinie,osobiście byłam u niego,nagrałam go i zamierzam napisać skargę na niego,ponadto byłam prywatnie,płaciłam za jego czas-jest arogancki,odniosłam wrażenie,że nie zna się na swojej pracy-żal mi pacjentów starszych,którzy u niego się leczą-chyba nikt nie potrafi zwrócić mu uwagi,jest nerwowy,po fakcie dowiedziałam się,że ma zła opinie-proszę jeśli macie wybór, wybierzcie kogoś innego,straciłam tylko moje ciężko zarobione pieniądze,a ile takich ludzi jest.On nie ma godności dla pacjenta i szacunku.Pozdrawiam i polecam zastanówcie się ,jeśli macie wybór -nie idzcie tam,sama szukam uczciwego kardiologa,który pomoże mi...

Polecam pana dr Czopka z wielu powodów. To świetny fachowiec, pełen empatii, bez zadufania czy arogancji. Rzetelny, gruntownie bada pacjenta. Traktuje wszystkich pacjentów tak samo dobrze.

doświadczony lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjentów, życzliwy, posiada bardzo dużą wiedzę medyczną i wykorzystuje ją w sposób bardzo dobry. W przeciwieństwie do wielu lekarzy tego szpitala NIE jest arogancki, NIE jest zadufany i NIE jest pazerny

Zabierajcie pacjentów z oddziału doktora Czopka

Zabierajcie pacjentów z oddziału doktora Czopka

Ten lekarz to chodząca katastrofa. Niekompetentny, niedouczony, interesuje się tylko tymi pacjentami którzy leczą się u niego prywatnie. Zupełnie niekomunikatywny, zbywa rodzinę i pacjentów, nie ma pojęcia o nowoczesnej medycynie, blokuje racjonalne decyzje lekarzy prowadzących na oddziale którego jest ordynatorem. Przerośnięte ego, pogarda i dla pacjentów i dla członków rodzin. Wulgarny.

Ten lekarz to chodząca katastrofa. Niekompetentny, niedouczony, interesuje się tylko tymi pacjentami którzy leczą się u niego prywatnie. Zupełnie niekomunikatywny, zbywa rodzinę i pacjentów, nie ma pojęcia o nowoczesnej medycynie, blokuje racjonalne decyzje lekarzy prowadzących na oddziale którego jest ordynatorem. Przerośnięte ego, pogarda i dla pacjentów i dla członków rodzin. Wulgarny.

Bardzo niekompetentny lekarz, nie potrafil udzielic informacji o chorobie bliskiej mi osoby, nie poswiecal czasu choremu, przychodzac tylko na obchod na 5 min, chociaz ten pacjent lezal na sali intensywnej opieki medycznej, nie widzialam zaangazowania w to aby temu pacjentowi pomoc, o wszystko trzeba bylo sie upominac, moim zdaniem ten czlowiek absolutnie nie powinien zostac lekarzem, poniewaz mysle ze dobry lekarz powinien walczyc o zycie pacjenta, a nie powiedziec, ze ten pacjent juz z tego nie wyjdzie, stawiajac na nim krzyzyk a ten czlowiek zyje i walczy nadal o zycie, w czym niestety doktor nie pomogl:( przykro, ze w obecnych czasach maja miejsce takie sytuacje..

Gorąco polecam, leczę się u dr Czopka kilka lat i jestem bardzo zadowolona. A te komentarze do opinii to konkurencja - ci, co biorą, a wręcz domagają się łapówy!!!