lekarz Tadeusz Dąbrowski

Bardzo nieuprzejmy, niemiły i nieprofesjonalny. W przypadku jelitówki się dostaje zwolnienie na 1 dzień. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Jezeli liczysz na L4 to raczej ominac. Jestem ciezko chory i slaby, mam katar i moze jakas wirusa. Poprosilem o L4 Pan twierdzil ze daje tylko 2 dni i jezeli chce wiecej to trzeba zaplacic kolejny 79zl za 2 dni na wizyty kontrolnej. Brak litisci. Rozmowa trwala ok. 2 minuty. Rzadna interesowanie lyczenie patienta...

Butny, arogancki, daje do zrozumienia, że zabiera mu się "cenny" czas (przez telefon pod drzwiami), podczas wizyty na nocnej opiece, gdzie nie było innych pacjentów. Nie słucha co mówi pacjent, który podaje co już brał, a czego nie może. Zdublował ten sam antybiotyk, który już brałam 3 tygodnie wcześniej i nie pomógł, tyle że pod inną nazwą. Do kompletu alergikowi, który leczy się na astmę i ma uczulenie na salicylany kazał brać PYRALGINE jako środek przeciwbólowy. Nawet Pani farmaceutka przytomnie powiedziała, że absolutnie nie. Proszę uważajcie na tego Pana doktora.

Nie uprzejmy wręcz butny zbyt szybko feruje wyroki nie interesuje go dokumentacja tylko jego własne zdanie