dr n. med. Tadeusz Grochowina

Pulmonolog, Pediatra

Pan doktor leczy nasze dzieci od 14 lat bardzo polecam wszystkim którzy mają problemy z dziećmi, wyprowadził córkę, syna. Polecam z całego serca

Polecam z całego serca

Lekarz bardzo kompetentny, godny polecenia. Badanie dziecka bardzo dokładne, ze szczegółowym wyjaśnieniem wszelkich pytań rodzica. To jest lekarz, który zdobył nasze serce swoim profesjonalnym podejściem. Panie doktorze, bardzo dziękujemy za wyleczenie dziecka.

Wiem, że jest to lekarz, którego się albo lubi albo nie. ale chyba chodzi o to, że ma dziecko wyleczyć. Ja jestem zadowolona z tego lekarza, zawsze potrafił zdiagnozować co jest moim dzieciom, było wiele wizyt gdzie nie dostaliśmy antybiotyku i bardzo dobrze!, najlepiej każdy chce antybiotyk bo on działa, kiedyś nie było i jakoś ludzie zdrowieli (pewnie że to trwało dłużej) teraz każda matka chce by swoim pociechom lekarz pomógł od razu. My tego lekarza znamy prawie od 12 lat i jesteśmy zadowoleni. Ja polecam.

Wiem, że jest to lekarz, którego się albo lubi albo nie.

Polecam. Nie ma co się rozpisywać. Konkretny człowiek i fachowiec jak rzadko.

Polecam. Nie ma co się rozpisywać. Konkretny człowiek i fachowiec jak rzadko.

Lekarz beznadziejny, nie ma podejścia do dzieci. Wizyta z córką trwała dosłownie 30sekund, nic konkretnego nie powiedział, a skasował 100zł dosłownie za nic. Szkoda tylko, że nie wzięłam faktury od niego... (włożył sobie pieniądze do kieszeni). Taki lekarz to ma życie jak w Madrycie...jak tak kasuje....Wiadomo, że nie ocenia się człowieka po wyglądzie, ale mógłby chociaż założyć fartuch.Widać, że drażnił Pana doktora płacz mojego dziecka i ja - matka, która nie potrafi uciszyć dziecka. Wredny typ. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Pan dr leczy moje trzy córki już od pięciu lat. Uchronił przed szpitalem, zawsze uspokajał i dodawał odwagi. To jest jeden z nielicznych lekarzy którym można powiedzieć, że nie podało się antybiotyku przez niego zapisanego i otrzymuje się wsparcie zamiast głupich uwag. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na nasze pytania. Polecam!

brak słów... Nie polecam a nawet odradzam!! Kompletny brak kompetencji i podejścia do pacjenta..

Zdecydowanie POLECAM. Mojej córce lekarz w przychodni powiedział, że już jej nie może pomóc. Doprowadził prawie do zaplenia płuc. To właśnie dr. Grochowina wyprowadził córkę z nawracających zapaleń oskrzeli. Zdiagnozował alergiczny nieżyt nosa z mechanizmami astmy. Przeprowadził testy alergiczne. Niedługo czeka nas odczulanie. Tylko jemu ufam w zakresie wszelkich przeziebień córki.

masakra!!!Mam okazję po długim czasie dodać opinię. Z opieki tego Pana korzystałam tylko raz. Dziecko było w kiepskim stanie z barzo wysoką temperaturą. Lekarz zaordynował herbatki ziołowe- skończyło się antybiotykiem i wizytą kompetentnego lekarza. NIEPOLECAM

wiele wizyt, wiele antybiotyków, żadnej diagnostyki laboratoryjnej- finał szpital, bardzo negatywna ocena lekarzy szpitalnych na postępowanie doktora. Odradzam