Lekarza znam od 60 lat,życzyłabym sobie i innym żeby wszyscy utytułowani i dużo młodzi lekarze z tytułami naukowymi umieli taką wiedzę i klasę jaką miał i ma do tej pory Pan Profesor.

W 100% polecam wszystkim pana doktora. Lekarz pokazujący swoim podejściem do wykonywanych obowiązków swoją solidność, ma swoje metody, nie eksperymentuje, nie podąża za modą. Rzadko zdarzają się tacy lekarze.

Profesor bardzo dokładnie stara się zdiagnozować. Ma ciepłe podejście do dzieci. Gorąco polecam

Wszystkim rodzicom mającym dzieci z problemami płuc dedykuję tego lekarza !

Wszystkim rodzicom mającym dzieci z problemami płuc dedykuję tego lekarza !

Jestem naprawdę szczęśliwa że trafiłam z synem do doktora Latosia.Odkąd jesteśmy pod Jego opieką śpimy spokojnie.Po dwóch latach tułania się po lekarzach nareszcie wiemy co dolegało synkowi.Polecam.

PANA DOKTORA POZNAŁAM MAJĄC 7 LAT, TERAZ MAM 24 I NADAL SIĘ U NIEGO LECZĘ. POMÓGŁ MI ZROZUMIEĆ, CO ZE MNĄ JEST NIE TAK I JAK Z TY ŻYĆ. TO WSPANIAŁY LEKARZ, MAJĄCY OGROMNĄ WIEDZĄ I ZNAKOMITE PODEJŚCIE DO PACJENTÓW.

Wspaniały lekarz. a przede wszystkim wspaniały człowiek. Prawdziwy lekarz...Do czasu wizyty u doktora dziecko chorowało często, miejscowi lekarze leczyli ją juz na astmę. A doktor spokojnie wyjaśnił maechanizm tych zachorowan i kazał czekać. I miał rację. Teraz jest już ok:) I jeszcze jedno: przepisuje niedrogie leki.

Lekarz rewelacyjny,wspaniały człowiek.

Lekarz rewelacyjny,wspaniały człowiek.

Ten lekarz leczy mnie od 15 lat. Jest to wybitny fachowiec, świetny lekarz i człowiek. Wszystko zmierza ku dobrej drodze, polecam.

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Dobrał mi odpowiednie leki, zrobił szereg badan i moge normalnie oddychac.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Karpacz"?

Przychodnia Zabobrze
Legnicka 20
59-830 Olszyna
Zagajnik 3/1
58-540 Karpacz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AK MED"
Westerplatte 10
58-100 Świdnica
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AK MED"
Westerplatte 10
58-570 Jelenia Góra
Szpital - Zarzecze
MYŚLIWSKA 13
Karpacz
PHARMED Sp. z o.o. Centrum Medyczne "Multi-Med"
Aleja Wojska Polskiego 3
58-520 Janowice Wielkie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twój Dentysta"
Żołnierska 50
58-562 Podgórzyn