prof. Tadeusz Latoś

Pulmonolog, Pediatra

Profesor bardzo dokładnie stara się zdiagnozować. Ma ciepłe podejście do dzieci. Gorąco polecam

W 100% polecam wszystkim pana doktora. Lekarz pokazujący swoim podejściem do wykonywanych obowiązków swoją solidność, ma swoje metody, nie eksperymentuje, nie podąża za modą. Rzadko zdarzają się tacy lekarze.

Lekarza znam od 60 lat,życzyłabym sobie i innym żeby wszyscy utytułowani i dużo młodzi lekarze z tytułami naukowymi umieli taką wiedzę i klasę jaką miał i ma do tej pory Pan Profesor.

Wszystkim rodzicom mającym dzieci z problemami płuc dedykuję tego lekarza !

Wszystkim rodzicom mającym dzieci z problemami płuc dedykuję tego lekarza !

Ludzie co z wami jest nie tak !!! Jak około osiemdziesięcioletni lekarz może być dobrym lekarzem te opinie to pewnie rodziny i znajomych

Jestem naprawdę szczęśliwa że trafiłam z synem do doktora Latosia.Odkąd jesteśmy pod Jego opieką śpimy spokojnie.Po dwóch latach tułania się po lekarzach nareszcie wiemy co dolegało synkowi.Polecam.

Lekarz rewelacyjny,wspaniały człowiek.

Lekarz rewelacyjny,wspaniały człowiek.

Ten lekarz leczy mnie od 15 lat. Jest to wybitny fachowiec, świetny lekarz i człowiek. Wszystko zmierza ku dobrej drodze, polecam.

PANA DOKTORA POZNAŁAM MAJĄC 7 LAT, TERAZ MAM 24 I NADAL SIĘ U NIEGO LECZĘ. POMÓGŁ MI ZROZUMIEĆ, CO ZE MNĄ JEST NIE TAK I JAK Z TY ŻYĆ. TO WSPANIAŁY LEKARZ, MAJĄCY OGROMNĄ WIEDZĄ I ZNAKOMITE PODEJŚCIE DO PACJENTÓW.

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Dobrał mi odpowiednie leki, zrobił szereg badan i moge normalnie oddychac.